Euroaptiekas veselīgo recepšu konkursam pievienojas populāru restorānu šefpavāri un kulinārijas eksperti

Lai veidotu veselīga dzīves veida kustību, iniciējot sabiedrībā uzskatu, ka aptieka nav tikai vieta, kas pārdod medikamentus, bet tas ir arī simbols veselībai un veselīgam dzīves veidam, pērnā gada nogalē SIA Euroaptieka uzsāka „Veselīgo recepšu konkursu”. Konkursa ietvaros dalībniekiem jāiesūta receptes ar savas izvēles pamatojumu un fotoreportāžu no ēdiena pagatavošanas procesa. Labākie konkursanti prezentēs savas spējas konkursa žūrijai, kuras sastāvā ietilpst populāru restorānu šefpavāri un kulinārijas eksperti: Signe Meirāne, Konstantīns Novikovs un daudzi citi.

„Eiropas komunikācijas monitoringā (European Communication monitoring 2011), kurš tika veikts 43 valstīs ar 2209 respondentu starpniecību iekšējā komunikācija tika atzīmēta kā viena no svarīgākajām biznesa procesa sastāvdaļām, savukārt uz 2014. gadu šī disciplīna tiek izvirzīta kā otrā svarīgākā. Iekšējās komunikācijas nozīmi ar vien vairāk novērtējam arī mēs savā uzņēmumā, apzinoties, ka, lai ārējā komunikācija būtu efektīva nepieciešami nozīmīgi ieguldījumi iekšējā komunikācijā. Tāpēc arī tiek radīti dažādi projekti, kuri ne tikai ļauj stiprināt emocionālo saikni un darbinieku lojalitāti, bet arī liek aizdomāties cik lielu lomu mūsu veselībā spēlē veselīgs uzturs”, skaidro SIA Euroaptieka valdes priekšsēdētāja Inga Zemdega – Grāpe.

Veselīgo recepšu konkursa dalībnieki iesūta savu recepti ar klāt pievienotu fotoreportāžu no ēdiena pagatavošanas procesa. Receptei tiek pievienots apraksts – kā šī recepte tapusi un kāpēc tieši šī recepte izvēlēta konkursam. Recepte var būt gan pašu izdomāta, gan ģimenē pārmantota. Galvenais, lai to ikviens varētu pagatavot mājas apstākļos.
„Visas iesūtītās receptes tiks vērtētas atbilstoši konkursa kritērijiem: cik vienkāršs ir ēdiena pagatavošanas process, cik daudz laika ēdiena pagatavošana aizņem, vai ēdiens atbilst veselīga uztura kategorijai, kā arī daudziem citiem. Labāko desmit recepšu autori tiks izvirzīti konkursa finālam, no kura savukārt tiks noteikts uzvarētājs, kurš tiks ne tikai cildināts kā pavārmākslas guru, bet saņems arī iespēju apgūt pavārmākslas meistarību pie kāda no Latvijā zināmiem pavāriem un citas balvas” informē Euroaptiekas mārketinga vadītāja Dagnija Veidemane.

Veselīgo recepšu konkurss jau ir iemantojis popularitāti ne tikai to dalībnieku, bet arī populāru Rīgas restorānu pavāru vidū, kas šajā konkursā piedalās žūrijas locekļu sastāvā, kā arī sniedzot savus profesionālos padomus kā radīt veselīgu maltīti. Šobrīd žūrijas sastāvā ietilpst gan populāro Rīgas restorānu Navat club, Biscuit un daudzu citu šefpavāri, kā arī populārā kulinārijas apskatniece un grāmatas „Ēdiena un vīna harmonija autore” Signe Meirāne, kā arī žurnāla „Pie Galda” veidotāja, uztura speciāliste Liene Sondore.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment