Fazer Angry Birds saldumi jau jūnijā veikalu plauktos Latvijā

Fazer Angry Birds saldumi „salidos” veikalu plauktos visā Latvijā jau jūnijā. Jauno želejkonfekšu dažādā garša un forma ir īpaši radīta, lai atbilstu „pikto putnu” tēliem un to pasaulei. Fazer piedāvās divas dažādas konfekšu paciņas: vienā atradīsiet putnu baru, savukārt otra būs mājvieta nejaukajām cūkām, olām un celtniecības blokiem. Jaunie saldumi ir tapuši, sadarbojoties Fazer un Rovio Entertainment .

Fazer Latvija mārketinga vadītāja Liene Sileniece: „Mēs esam priecīgi, ka arī Latvijas tirgū piedāvāsim jaunās Fazer želejkonfektes. Fazer Angry Birds ir unikāls produkts. Tas apvieno Fazer garšas baudījumu ar Rovio Entertainment pieredzi izklaides jomā. Pētījumi rāda, ka arvien vairāk patērētāju saista gan garša, gan izklaidējošais moments. Tas Fazer paver jaunas iespējas, kā izmantot Fazer saldumu zīmolus. Stratēģiskā sadarbība ar starptautiski veiksmīgo Rovio sniedz Fazer unikālu iespēju apvienot garšīgo un izklaidējošo. Ļoti ceru, ka jaunās konfektes būs pārsteigums, kas iepriecinās mūsu pircējus – arī tos, kas Angry Birds spēles nav spēlējuši.”

Angry Birds saldumu īpašā forma un garša

Jau kopš konfekšu izstrādes sākuma galvenā prioritāte ir saldumu garša un forma, ko Fazer produktu attīstītāji ir radījuši sadarbībā ar Rovio Entertainment dizaineriem.

„Krāsainajiem putniem ir zemeņu, laima, apelsīna, meža ogu un kolas garša ar svaigu citrona pildījumu. Savukārt cūkām ir ābolu un bumbieru garša. Ar cukuru pārkaisītās olas sevī slēpj karameļu dzeltenumu, bet celtniecības blokiem ir citrona, marakujas un ananāsu garša. Visiem tēliem tika izgatavotas īpašas formas un uzzīmēti „pikto putnu” modeļi, lai piemeklētu želejkonfektēm atbilstošāko formu”, stāsta Liene Sileniece.

Pircējiem piedāvāsim divus dažādus saldumu iepakojumus: vienu ar putniem, bet otru ar cūkām. Gluži tāpat kā spēles fabulā, cūkas ir nozagušas putnu olas un slēpj tās starp celtniecības blokiem. Fazer Angry Birds saldumos ir izmantotas tikai dabīgās garšvielas, paciņas svars ir 150 g. Latvijas veikalos saldumi būs nopērkami š.g. jūnijā.

TAGS: , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment