Grower’sCup kafijas cienītāji Latvijā priekšroku dod izlasei no Āfrikas

Kā liecina pārdošanas apjomi, Grower`s Cup produkcijas cienītāji dod priekšroku izsmalcinātai kafijas izlasei no Āfrikas.

Kā viena no iecienītākajām ir kafija Ngoro Ngoro, ko ražo Zemnieku saimniecība „Shangri-La”, kas atrodas uz skaista paugura, gandrīz Ngorongoro krāterī, kas ir viens no pasaulē slavenākajiem dabas rezervātiem.

Ngorongoro krāteris ir milzīgs krāteris Serengeti parka nomalē. Tas ir tik plašs un majestātisks, ka apmeklētājiem visbiežāk trūkst vārdu, lai to aprakstītu. Dzīvnieki, kas mīt Ngorongoro krātera aizsargājamajā teritorijā, pie cilvēkiem ir pieraduši – 38 000 masaju cilts pārstāvji te sadzīvo ar ziloņiem, nīlzirgiem, gazelēm, paviāniem, lauvām, zebrām, bifeļiem un žirafēm. Tieši te novērojama Āfrikas dzīvnieku dažādība, jo pie Ngorongoro krātera tie visi mīt kopā vienā teritorijā.

Ngorongoro krātera noslēgtība un ūdens bagātība padarījušas šo vietu par patvērumu, kurp dodas savvaļas dzīvnieki un arī aizsargājamu sugu pārstāvji. Tāpat krātera auglīgā, vulkāniskā augsne ir ļoti piemērota kafijas kultivēšanai, augsne ir bagāta ar barības vielām. Apūdeņošanai un ražošanai lieto kristāldzidro ūdeni, kas nāk no krātera upēm, kas apliecina kafijas kvalitāti un atšķir to no citām.

Kafija Ngoro Ngoro ir labi sabalansēta un sausu garšu beigās, kas atgādina pasaulē zināmo vīnu Syrah. Tai ir spēcīga, pilnīga garša un tumši sarkanu ogu krāsa.

„Šī kafija tika novērtēta ar 87.5 punktiem no 100 iespējamiem. Domāju, ka pircējiem ir jādod iespēju nogaršot ko jaunu, ko kvalitatīvu un pasaulē pozitīvi novērtētu, tad kāpēc, lai tā nebūtu kafija no Āfrikas skaistākajām vietām,” stāsta „Premium Coffee” vadītājs Guntis Zemļickis.

„Grower`s Cup” kafiju iegādāties uzņēmumā „Premium Coffee”, Baldones ielā 6, Jūrmalā vai  zvanot uz 22338180, 27098981 kā arī  T/C „Spice” veikalā „Eventea” un uz Ziemassvētku laiku arī Spice home un Domina Ziemassvētku tirdziņā (tuvāk Prizmai).

 

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment