Iedzīvotāji novērtē Latvijā ražotu profesionālo kosmētiku

Kā liecina uzņēmuma “GMT BEAUTY” veiktā aptauja un novērojumi, Latvijas sabiedrība sāk arvien vairāk novērtēt un lieto pašmāju ražojumus, to skaitā kosmētiku.

Sievietes kosmētiku ir novērtējušas jau vairākus gadsimtus. Tā palīdz izcelt ķermeņa formas, uzlabot vizuālo izskatu un izcelties pārējo sieviešu vidū, tā uzlabo ādu un palīdz noslēpt nepilnības.

Izvēloties kosmētiskos produktus ir būtiski pievērst uzmanību tā sastāvam – ķīmiskas vielas var izraisīt alerģisku reakciju un radīt dažādas citas veselības problēmas. Uzņēmuma produktos tiek izmantotas gan rūpīgi izmeklētas klasiskās izejvielas, gan inovatīvas patentētas aktīvās vielas – peptīdi, kas iedarbojas molekulārā līmenī, aktivizējot katras šūnas enerģiju un iedarbojoties tieši uz mērķaudiem. Produkti ir dermatoloģiski testēti un piemēroti cilvēkiem ar jutīgu ādu, jo nesatur alergēnus.

Uzņēmuma “GMT BEAUTY” dibinātāji – profesionāļi ar vairāk nekā 15 gadu praktiska darba pieredzi skaistumkopšanā un estētiskajā medicīnā, ir pārliecināti: “Cilvēks ir vienota enerģētiskā sistēma. Izmantojot pēdējo gadu pētījumu rezultātus un zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā, bioķīmijā, estētikā, esam izveidojuši zīmolu “GMT BEAUTY” un pirmo profesionālās kosmētikas līniju “BODY CONCEPT”.”

“Mūsu uzņēmuma veiksmes formula ir komanda. Mums ir ļoti labi speciālisti, kuri zina, kas ir vajadzīgs kosmetoloģijā, kā arī zinošs tehnologs ar lielu pieredzi tieši produktu izstrādē, kas vienmēr piedāvā labākos risinājumus,” atzīst “GMT Beauty” ražošanas vadītājs Jānis Graudiņš.

“GMT BEAUTY” produkciju pazīst un atzinīgi novērtējuši skaistumkopšanas vadošie profesionāļi visās lielākajās Latvijas pilsētās, to skaitā, Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā, Ventspilī, Talsos, Rēzeknē un citviet.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment