Ielīgošana Centrāltirgū

Ikvienu klātesošo iepriecinās koncerts ar jestriem muzikantiem un skanīgiem dziedātājiem, kā arī radošās darbnīcas lieliem un maziem. Vienlaicīgi norisināsies Latvijas amatnieku un mājražotāju Līgo tirdziņš gan Centrāltirgū, gan arī Vidzemes tirgū.

No plkst. 11.00 Nēģu ielas laukumā Zaļajā darbnīcā ikvienam būs iespēja iesēt kādu augu vai iestādīt koka dēstu, vienlaicīgi podiņu izdekorējot ar tradicionālajām rakstu zīmēm un paņemot to līdzi uz mājām. Rotu darbnīcā tiks piedāvāta iespēja izgatavot savu Līgo zāļu rotu. Savukārt, lai nobaudītu un izjustu īstu svētku siera garšu, apmeklētāji tiks aicināti piedalīties „Siera degustācijā” .

Plkst. 12.00 tiks atklāts svētku ielīgošanas koncerts un iekurts svētku ugunskurs, kam simboliski tiks ziedots pērnā gada Jāņa vainadziņš, siera gabaliņš, alus un nauda – kam jābūt gana visu vasaru. Ar muzikālu Saulgriežu programmu Centrāltirgus pircējus sveiks vokālā grupa „Tev un man”, trio „Jānis un divas Līgas” ar akordeona virtuozu Jāni Jakovļevu un dziedātājām Kristīni Mitrēvicu un Beāti Melderi. Koncerta noslēgumā ar skanīgākajām un enerģiskākajām latviešu dziesmām apmeklētājus priecēs Okartes skatuves dalībnieki Jānis Buķelis un Rikardo. Ielīgošanu Centrāltirgū vadīs radošā un elegantā Igeta Gaiķe.

No plkst. 11.00 – 15.00 Rīgas Domes Labklājības departamenta teltī būs iespējams uzklausīt speciālistu padomus par zāļu tējām. Apmeklētāji tiks aicināti nogaršot dažādas tējas, kas audzētas un vāktas tepat Latvijā, kā arī pārbaudīt veselīga uztura zināšanas. Zinošākie saņems lieliskas balvas.

Latvijas amatnieku un mājražotāju Līgo tirdziņš Centrāltirgū notiks no 21. – 23. jūnijam, bet Vidzemes tirgū 21. un 22. jūnijā. Ielīgošana Centrāltirgū notiks Nēģu ielas laukumā piektdien, 21. jūnijā, no plkst. 11.00 – 15.00.

 

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment