Iluzionistu Genādija un Jeļenas Paļčevsku šovs „Simply the best”

19. martā plkst. 18.00 Siguldas pilsētas kultūras namā pazīstamais iluzionistu duets Jeļena un Genādijs Paļčevski publikai sniegs atvadu šovu „SimplyTheBest” („Vienkārši Vislabākais”).

„Atvadu šovā mēs izrādīsim unikālas etīdes, kuras ir izturējušas laika pārbaudi”, stāsta Genādijs Paļčevskis. Lai īstenotu fantastisko šovu ar unikālu scenogrāfiju un inženiertehniskajiem risinājumiem, pie tā strādā profesionāla komanda 12 cilvēku sastāvā.

Šova laikā skatītāji savām acīm varēs redzēt gan maģisko uzvedumu „Levitācija”, kurā iluzioniste Jeļena Paļčevska paceļas gaisā un lido virs skatuves, gan pasakaino numuru „Spoki” ar sikspārņiem, gan aizraujošo žonglēšanu ar pudelēm Genādija Paļčevska izpildījumā, kurš uz skatuves pagatavos kokteili. Par programmas naglu kļūs mistisks uzvedums „Origami” ar japāņu leģendas tēmu.

Savai publikai Paļčevski vēlas palikt atmiņā, sniedzot savus labākos burvju priekšnesumus. Vakara šovs būs domāts plašai auditorijai, sākot no bērniem līdz pat sirmgalvjiem.

Jeļena un Genādijs Paļčevski savu kopējo burvju mākslinieku karjeru sāka 1990. gadā. Pa šo laiku viņi ir kļuvuši slaveni Eiropā, Krievijā un citās valstīs. Šobrīd Paļčevski ir veiksmīgi pasaules līmeņa iluzionisti.

Mākslinieki veido ne tikai savus šovus, bet organizē Latvijas Starptautisko festivālu „Brīnumu dzintars”. Šogad festivāls Rīgā jau trešo reizi pulcēja profesionālus iluzionistus no vairāk kā piecām pasaules valstīm.

Biļetes iespējams iegādāties Siguldas pilsētas kultūras namā katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 (tel. 67970814) un „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Biļešu cenas no 4,00 līdz 7,00 Ls.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment