Ir pēdējais brīdis, lai sāktu gatavoties pludmales sezonai

Lai kļūtu slaidāka un atbrīvotos no celulīta, nepieciešamas vismaz četras līdz astoņas nedēļas, kurās, ievērojot pareiza uztura pamatprincipus un regulāri sportojot, var atbrīvoties no diviem līdz sešiem kilogramiem. “Ja vēlies atbrīvoties no ziemas mēnešos uzkrātajiem liekajiem kilogramiem, sāc tūlīt!” aicina “GMT Beauty” sertificēta ārste – uzturzinātniece, Guna Havensone.

Nepiedomājot pie ikdienas uztura un maz kustoties, organisma fizioloģiskie procesi sāk „klibot” – audos pastiprināti uzkrājas šķidrums, veidojas tūska un celulīts. Lai atjaunotu optimālu organisma vielmaiņas procesu, būtiski ir normalizēt ūdens – sāļu līdzsvaru tajā, izvadīt lieko šķidrumu un sārņvielas. Jāatceras, ka tievējot liela vērība jāpievērš ķermeņa ādai, jo var gadīties, ka samazinoties ķermeņa svaram, āda zaudē tonusu. Tāpēc vislabākos figūras korekcijas rezultātus speciālisti paredz tad, ja papildus tievēšanas režīmam tiks apmeklētas arī ķermeņa kopšanas procedūras.

Limfodrenāžas procedūras veicina šūnu vielmaiņas ātrumu, aktivizē limfas atteci, samazina tūsku un atslogo vēnas. Lipolītiskas procedūras pastiprināti iztukšo taukšūnas lokālajās ķermeņa problēmzonās, bet saistaudus formējošas procedūras veicina kolegēna sintēzi ādas šūnās, palielina ādas blīvumu un tonusu.

Balstoties uz jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem kosmetoloģijā, bioķīmijā un estētikā, skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas speciālisti, kas var lepoties ar vairāk nekā 15 gadu ilgu darba pieredzi, ir izstrādājuši GMT Beauty Body Concept – ķermeņa estētisko problēmu risinošu sistēmu, kas cilvēka ķermeņa skaistumu skata caur tā veselības prizmu. Tā sevī ietver individuālu ķermeņa problēmu diagnostiku, uz jaunāko zinātnisko atklājumu atziņām balstītus, īpaši GMT Beauty Body Concept sistēmai izstrādātus ķermeņa kosmētikas produktus un procedūras.

Sistēma balstīta uz centieniem saglabāt vai atjaunot optimālu, saskaņotu un efektīvu visu organisma dzīvības procesu norisi, tā vairojot gan organisma veselību, gan ķermeņa pievilcību. Turklāt koncepts piemērots ne tikai liekā svara problēmu risināšanai – tas paredzēts ikvienam, kas vēlas pilnveidot sava ķermeņa skaistumu. Formula ir unikāla arī ar to, ka sastādītajās procedūru programmās iekļautas procedūras ar tieši tām izstrādātiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem gan profesionālai, gan mājas lietošanai.

Aļģu procedūra palīdzēs no organisma izvadīt toksīnus un lieko šķidrumu, tādējādi liekot ķermenim justies vieglam un enerģijas pilnam. GMT Beauty speciālistu izstrādātajās aļģu procedūrās ietverts ķermeņa pīlings un aļģu aplikācija ar īpašo Slimming Mask. Papildus aļģu procedūrām speciālisti iesaka veikt ietīšanas procedūru ar sildošu un atvēsinošu efektu. Tā palīdzēs mazināt celulītu un uzlabos ķermeņa kopējo izskatu.

“GMT BEAUTY” produkciju pazīst un atzinīgi novērtējuši skaistumkopšanas vadošie profesionāļi visās lielākajās Latvijas pilsētās, to skaitā, Rīgā, Valmierā, Liepājā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā, Ventspilī, Talsos, Rēzeknē un citviet.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment