Iznākusi pirmā un vienīgā skaistumkopšanas videoenciklopēdija latviešu valodā

Interneta portāls Sieviešuklubs.lv izdevis pirmo un līdz šim vienīgo pašmāju skaistumkopšanas videoenciklopēdiju latviešu valodā „Esi skaista ikdienā” DVD formātā. Jaunais videožurnāls veltīts praktiskiem padomiem, kas tapuši sadarbībā ar skaistumkopšanas nozares ekspertiem par to, kā sevi sakopt no matu galiņiem līdz papēžiem pašai saviem spēkiem mājas apstākļos gan ikdienā, gan svētkos.

Jaunais Sieviešu Kluba DVD „Esi skaista ikdienā” tapis sadarbībā ar skaistumkopšanas ekspertiem un profesionāļiem, tāpēc tajā atrodamas noderīgas filmas par sejas ādas ikdienas kopšanu, dienas grima veidošanu, uzacu korekciju, kā arī vērtīgi padomi, kas noderēs sievietes kosmētikas maciņa satura veidošanā. DVD stāstīts arī par īsu un garu matu kopšanu un veidošanu ikdienā, kā arī par to, kā saposties īpašam vakaram. Īpaša filma arī par ķermeņa ādas kopšanu ikdienā – vaksāciju un ūdens procedūrām ķermenim jeb mājas SPA. DVD iekļauts arī 15 minūšu ikdienas jogas komplekss.

„Jaunā videoenciklopēdija „Esi skaista ikdienā” būs padomdevējs ikvienai sievietei par to, kā justies pārliecināti sieviešķīgai ik dienu un vienlaikus just iedvesmu, veroties pašai savā spoguļattēlā”, stāsta Sandija Salaka, Sieviešu Klubs vadītāja.

Pirmajā filmā sniegti profesionāļu ieteikumi un videodemonstrējumi par sejas ādas kopšanas pamatiem. Tajā iekļauti videopadomi sejas ādas kopšanai no rīta un vakarā, uzacu korekcijas noslēpumi, ko ikviena no mums var veikt pati saviem spēkiem, kā arī praktiski demonstrējumi dienas grima veidošanai. Videoceļvedis arī sniedz ieskatu sievietes kosmētikas maciņa saturā. Otrā filma veltīta matu skaistumam un tajā skatāmi praktiski demonstrējumi par īsu un garu matu ikdienas veidošanu un kopšanu. Trešā filma atklāj noslēpums, kā saglabāt skaistu un veselīgu ķermeņa ādu – kāds ir ķermeņa ādaas kopšanas minimums ikdienā, kā veikt vaksāciju mājas apstākļos, ieteikumi kā baudot ūdens procedūras jeb relaksējošu Mājas SPA, vienlaikus sniegt vislabāko kopšanu savam ķermenim. Ceturtajā filmā kopā ar Sieviešu klubu ikviena no mums var baudīt speciāli izstrādātu 15 minūšu jogas kompleksu katrai dienai.

„Ikvienai sievietei ir nepieciešams laiks un vieta, kur pabūt vienatnē ar sevi vai gluži pretēji – satikties ar līdzīgi domājošām sievietēm, izvēdināt prātu un uzkrāt spēkus ikdienas notikumiem un pienākumiem. Ne vienmēr mēs varam atrast pietiekami daudz laika patīkamai komunikācijai klātienē, tāpēc mums, sievietēm, ir šāda iespēja katru dienu Sieviešu Kluba portālā www.sieviesuklubs.lv. Sieviešu Klubs ir interneta žurnāls gan latviešu, gan krievu valodā, kurš iznāk katru dienu. Tajā varam lasīt par aktuālo sieviešu dzīvē – veselību, stilu, modi, psiholoģiju, izklaidi, skaistumkopšanu, mājas lietām, attiecībām un uzzināt ātru, bet garšīgu recepti darbdienas vakariņām vai svētku galdam. Šeit ikviena no mums var izveidot savu blogu un kļūt par interneta rakstnieci,” aicina Sandija Salaka, Sieviešu Kluba vadītāja.

Jaunā skaistumkopšanas videoenciklopēdija šobrīd pieejama par īpašu pirmssvētku cenu LVL 4.99 Sieviešu Kluba redakcijā Rīgā, Vīlandes ielā 1-9 vai pasūtot interneta veikalā www.maminuklubs.lv.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment