LINDA LEEN gatavo labāko dziesmu koncertšovu Arēnā Rīga, 14. februārī

Nākamā gada 14. februārī, plkst. 20.00, Arēnā Rīga notiks Lindas Leen labāko dziesmu koncerts ar Latvijas Nacionālās operas orķestra un viesu piedalīšanos.

Desmit gadu laikā uz profesionālās mūzikas skatuves Linda Leen ir radījusi dažādus tēlus, izpaudusies dažādos mūzikas stilos, sākot no balvas ieguvušā debijas pop albuma “Let’s go insane”, Cabaret, akadēmiskās, džeza un akustiskās mūzikas programmām līdz koncertiem operā ar Latvijas labākajiem simfoniskajiem orķestriem.

Linda Leen: “Desmit gadu laikā man ir bijusi iespēja piedzīvot daudzus, dažādus muzikālus notikumus un cilvēkus, kas veidojuši manī to kā es redzu un radu mūziku. Šis koncerts ir iespēja izdziedāt skaistākās dziesmas un populārākos hitus ar šodienas elpu. Klausītājus sagaida arī pirmatskaņojumi un dueti no jaunā albuma “DIVI”. Arēna ļauj izpuasties ne tikai muzikāli vērienīgi, bet arī vizuāli krāšņi. Būs svētki!”

Uz skatuves Latvijas Simfoniskais orķestris, grupa Kārļa Lāča vadībā un viesi – Alain Clark, Goran Gora, Arnis Mednis un citi.

Koncerta scenogrāfiju veidos Kristaps Skulte, kurš strādājis ar tādiem projektiem kā Dziesmusvētku koncerts Arēnā Rīga, Lielā mūzikas balva, Dailes teātra izrādes kā Marija Stjuarte, Jūdas skūpsts, Īstvikas raganas un citas.

Biļetes uz LINDAS LEEN koncertu Arēnā Rīga var nopirkt “Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment