Izskata uzlabošanai iedzīvotāji izvēlas ierastos saldumus aizstāt ar veselīgiem našķiem

Veselīgu kārumu ēšana ir lielisks veids, kā zaudēt svaru un iegūt labu augumu, kas ir ļoti būtiski, tuvojoties siltajam vasaras periodam.

Mūsdienās cilvēkiem ļoti svarīgi būt enerģiskiem, labi justies un izskatīties. Nav noslēpums, ka veselīgs dzīvesveids, kas ietver fiziskos vingrojumus, sabalansētu uzturu, pareizu dienas kārtību un laiku miegam un atpūtai ne tikai labvēlīgi ietekmē labsajūtu, bet arī nodrošina enerģiju ķermenim un padara to skaistu. Tādēļ ideālam produktam ir jābūt gan kvalitatīvam, gan diētiskam.

Vidzemes Maiznīcas kliju sausiņi ar rozīnēm un sausbaranciņas ar klijām ir viens no tiem našķiem, kurus iedzīvotāji izvēlas gan kā ikdienas ēdienreižu sastāvdaļu, gan kā kārumu dažādu izbraucienu laikā.

Ne velti uzskata, ka tieši graudaugu lietošana uzturā ir veselības recepte. Klijas pilnībā nodrošina organismu ar nepieciešamo vitamīnu, šķiedrvielu un minerālvielu devu, labi ietekmē organisma vielmaiņu, stabilizē žultsskābju balansu, kavē žultsakmeņu veidošanos, labvēlīgi ietekmē resnās zarnas mikrofloru, stabilizē holesterīna līmeni asinīs, palīdz cīnīties pret asinsvadu un vielmaiņas slimībām, bet rozīnes satur daudz kālija sāļu, kas labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību un asinsvadu stāvokli.

“Šādi našķi šobrīd ir ļoti populāri, bet savu lielo klientu skaitu visbiežāk iegūst gada siltajos mēnešos, kad notiek dažādi ģimenes un draugu izbraukumi, pikniki un dārza pasākumi, jo šie kārumi remdē izsalkumu, ir ļoti garšīgi un ērti līdz ņemšanai. Šobrīd turpinām pilnveidot produkcijas klāstu, lai ar veselīgiem kārumiem tiktu apmierinātas katra klienta vēlmes,” atzīmē A/S “Vidzemes maiznīca” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment