Bez Tabu uzsāk akciju Saeimas zaļais gurķis

Saeimas zaļais gurķis
Latvijas republikas 10.Saeima nostrādājusi jau veselu pusgadu – tas ir pietiekami ilgs laiks, lai Saeimas jaunpienācēji būtu iejutušies jaunajā situācijā, paspējuši aprast ar dienas kārtību un, galu galā, būtu gatavi pilnu krūti strādāt tautas labā. Taču, vai tā ir?! Lai to noskaidrotu, TV3 skatītāju iecienītais raidījums Bez Tabu uzsāks pavasara akciju Saeimas zaļais gurķis, lai atklātu un noskaidrotu visu par Saeimas deputātiem – jaunpienācējiem!

Kādi viņi ir?!
Cik godīgi ir Saeimas jaunpienācēji? Vai starp visiem ir strādīgie? Kuram no visiem ir biezākais maks, bet kuram šikākais auto? Kurš no savas sievas acīm slēpj mīļāko, bet kurš ārlaulības bērnu? Cik diplomi saņemti par sasniegumiem sportā? Kā ar ziediem – vai un cik daudz tādi audzēti piemājas dārziņā?! Un vai romantiskie arī visu rindās atrodami – vai un kam veltīta pirmā pašsacerētā dziesma?

Iesaisties arī Tu!
Ikviens Latvijas iedzīvotājs var iesaistīties TV3 raidījuma Bez Tabu rubrikas Saeimas zaļais gurķis veidošanā! Tādēļ, ja kāds no jums ir Saeimas deputāta – jaunpienācēja kaimiņš, bērnības draugs, klasesbiedrs, bijušais kolēģis, paziņa vai konkurents, un zina ko tādu, ko būtu interesanti uzzināt arī citiem – neklusējiet! Ja jums pieejama slepena informācija, pozitīva pieredze, kopīgas bērnu dienu fotogrāfijas vai kas cits interesants – pastāsti raidījuma veidotājiem www.tv3.lv! Iespējams, ka jūs kopā ar Bez Tabu komandu veidosiet stāstu par jaunpienācējiem Saeimā!

Bez Tabu akcija Saeimas zaļais gurķis jau no 1.aprīļa darba dienās 19:15 TV3

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment