Kā krāšņākā un smalkākā no veloparādēm, Tvīda brauciens noslēgs Rīgas Velo nedēļu

Jau ceturto gadu, pulcinot daudzus 20./30. gadu dzīvesstila piekritējus un sirsnīgus velobraucējus, arī šogad Rīgas Velo nedēļa noslēgsies ar vizuāli krāšņo Tvīda braucienu svētdien, 5.maijā.

Tie, kuri piedalās Tvīda braucienā , izjūt šo īpašo, krāšņo senatnes noskaņu, ko nevar sajust nevienā citā Rīgā notiekošajā velobraucienā, tādēļ Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreiss velosipēdu darbnīca aicina dalībniekus, lai Rīgu pārņem velo un tērpu parāde. Dalībai braucienā ir svarīgi divi elementi – velosipēds un, kas svarīgāk, retro stila – tvīda tērps, savukārt par pārējo atmosfēru parūpēsies organizatori. Krāšņākajiem tērpiem būs sarūpētas īpašas balvas.

Pirms Tvīda brauciena starta 14.00 būs pulcēšanās un reģistrēšanās Esplanādē pie Raiņa pieminekļa, kur 2 stundu garumā norisināsies ar velo kultūru saistītas aktivitātes: velodarbnīca – pirms brauciena būs iespēja pielabot braucamo Ērenpreiss velosipēdu darbnīcā, tvīda matu frizūru paraugdemonstrējums, spēles kungiem, dāmām un bērniem, kā arī tvīdiniekus un skatītājus iesildīs rokenrola deju klubs ‘Swing Dance’ ar džeza, swinga un lindy hop dejām.

Tvīda brauciens šogad sāksies plkst. 16.00 no Esplanādes, izbrauksim lokus pa kluso centru līdz Dziesmusvētku parkam, tad cauri krāšņajai Ausekļa ielai uz Kronvalda parku, tālāk dosimies uz Doma laukumu un pāri Akmens tiltam, cauri šaurajām un senatnīgajām Pārdaugavas ieliņām nonākot Kalnciema ielas kvartālā.

Tvīda Brauciena noslēgums Kalnciema ielas kvartālā.

Plkst. 18.00 etīžu teātris NERTEN kronēs Tvīda Karali un Karalieni, kā arī demonstrēs (gandrīz tematisku) etīžu programmu. Par muzikālo noskaņu parūpēsies ansamblis Manta un Jakob Noiman Festival Band.

 

TAGS:

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment