Kā pazīt viņa simpātijas

Nereti sievietei, iepazīstoties ar simpātisku vīrieti, rodas jautājums, vai arī viņa simpātijas ir tikpat spēcīgas. Protams, ar laiku atbilde atnāk pati, taču zinātkāre rodas jau krietni agrāk. Kā noteikt, vai vīrietis ir tikpat ieinteresēts? Ir dažas pazīmes, kas par to liecina, taču sievietei jābūt ļoti vērīgai, lai šīs pazīmes nesajauktu ar līdzīgām ikdienišķām vīrieša izpausmēm.

1) Lielu daļu vīriešu mulsina tīkamas sievietes klātbūtne un saruna ar viņu. Cenšoties to noslēpt, viņi neapzināti kļūst nervozāki, kas mēdz izpausties viņa darbībā, nepārtraukti knosoties, piemēram, rokās knibinot kādu priekšmetu vai aizskarot savas drēbes.

2) Vairums sieviešu instinktīvi piesaista vīriešu zemais balss tembrs, kas saistās ar spēku un varu, iespējams, tieši tādēļ, vīrieši, sarunājoties ar seksīgu sievieti, neapzinoties mēdz pazemināt savu balsi.

3) Kad vīrietis ir ieinteresēts, viņš ļoti izteiksmīgi izrāda savas emocijas.

4) Vīrietim, kas vēlēsies atstāt īpašu iespaidu uz sievieti, būs tendence sevi izcelt pārējo vīriešu vidū. Iespējams, ka šim nolūkam tiks izmantota pat citu vīriešu it kā nevainīga noniecināšana.

5) Vēloties iepatikties sievietei, vīrietis bieži mēdz jokot, tādā veidā pārbaudot arī sievietes reakciju, jo pierādīts, ka sievietei īpaši tīkami ir sev simpatizējošu vīriešu joki.

epadomi.lv

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment