Ko nedarīt, pošoties randiņam

Jauna ballīte, neparasta tikšanās, varbūt svaigas un cerīgas, tālāk attīstošas attiecības? Visas vēlamies tādā brīdi būt perfektas un skaistas, tāpēc vietā ir padomi, kas neļaus iecerētajai medus mucai ”piešaut” karoti darvas.

Nespaidi pumpas!

Vienalga, vai esi padsmitgadniece vai trīsdesmitgadniece, reizēm nākas uz sejas pamanīt nodevīgus iekaisumus.Taču, ja no tiem cenšamies atvadīties pašas spēkiem, tie nevis pazūd, bet kļūst sarkanāki un redzamāki, tādejādi tikai bojājot vizuālo iespaidu. Neaiztiec tos!

Neapmeklē kosmetologu īsu brīdi pirms randiņa!

Te nu atkal efekts var kļūt par defektu, jo, pēc speciālista veiktajām procedūrām, āda bieži vien ir sarkana un mazliet pietūkusi, kas pāriet tikai pēc pāris dienām. Vizīti pie kosmetologa ieplāno laikus!

Nekrāso matus mirkli ”pirms”!

Kā zināms, pēc šīs procedūras pie matu saknēm veidojas tumši notecējumi, kas pazūd tikai pēc nākamās mazgāšanas. Nepieļauj, lai tavs jaukais, tikko iepazītais puisis tos pamana!

Neeksperimentē ar jaunu kosmētiku!

Pēdējā brīdī iegādātie brīnumlīdzekļi var būt arī neefektīvi, jo, piemēram, var izrādīties, ka jaunais, tikko nopirktais sejas krēms izraisa alerģisku ādas reakciju, bez tam jauniegūtais tonālais krēms nebūt tik veiksmīgi nepadara ādu skaistāku, spožāku un gludāku. Par visu pārliecinies laikus!

Atturies no ēdieniem ar ķiplokiem!

Šo augu intensīvo garšu nav iespējams likvidēt ar zobu tīrišanu vai košļājamo gumiju izmantošanu. Vienkārši – neēd tos!

Nesasmaržojies pārāk daudz!

Jāteic, ka pat pati jaukāko un dārgāko smaržu izmantošana pārlieku lielās devās jebkuram vīrietim var izsaukt tikai galvassāpes…

”Neieķer” glāzīti drosmei!

Kaut arī esi nedaudz uztraukusies, diezin vai tas būs labākais paņēmiens, kā atslābināties, jo vari par sevi radīt maldīgu un nepatiesu iespaidu. Bez tam – jauka un veiksmīga vakara norises gaitā, glāzi vīna varēsiet iemalkot divatā.

epadomi.lv

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment