Kā sagatavot matus atvaļinājumam

Dodoties atvaļinājumā, mēs ne vienmēr iedomājamies par to, ka atpūtai ir jāsagatavo arī mūsu mati. 93% skaistumkopšanas salonu apmeklētāju raksturo savus matus kā sausus un ķīmiski apstrādātus, bet siltajās zemēs mūsu mati tiek pakļauti vēl lielākai saules, vēja un jūras ūdens negatīvajai ietekmei, tāpēc, gatavojoties brīvdienām, ir vērts likt lietā dažus vienkāršus padomus.

Beauty Zone vadošā stilista Kirila Čerkasova ieteikumi, kā sagatavoties atvaļinājumam:

1.Atjaunojiet matu griezumu

Lai ceļojuma laikā nerastos neērtības ar formu zaudējušu frizūru, pāris nedēļas pirms brauciena atjaunojiet matu griezumu. Vienlaikus tas būs ārkārtīgi noderīgi arī pašiem matiem, jo jūs atbrīvosities no sašķeltajiem matu galiņiem, kas atpūtas laikā var tikt bojāti vēl vairāk.

2.Izvairieties no radikālām pārmaiņām

Pirms došanās atvaļinājumā nevajadzētu krāsot matus vai likt ilgviļņus, jo tā ir papildu slodze matiem, turklāt spožajā kūrorta saulē jaunā krāsa var ātri izbalēt. Labāk to darīt pēc atgriešanās. Tomēr, ja šīs procedūras nav iespējams atlikt, ieteicams tās ieplānot ne vēlāk kā divas nedēļas pirms brauciena. Pa šo laiku matu struktūra paspēs atjaunoties, bet krāsas pigmenti stabilizēsies un mazāk pakļausies jūras ūdens un saules negatīvajai iedarbībai, kā arī nemainīs krāsu baseina hlorētā ūdens ietekmē.

3.Veiciet atjaunojošu procedūru

Dažas nedēļās pirms atvaļinājuma nepieciešams veikt īpašas matu aizsardzības procedūras. Piemēram, ieteicams salonā veikt procedūru, izmantojot šobrīd spēcīgāko olbaltumvielu kompleksu KeraTriplex™ no Paul Mitchell® kolekcijas Awapuhi Wild Ginger, kas atjauno matu olbaltumvielu struktūru, kā arī «aizzīmogo» tos, padarot daudz gludākus, elastīgākus, mirdzošākus un aizsargātākus pret vides nevēlamo ietekmi. Šo procedūru var veikt arī pēc atgriešanās no ceļojuma.

4.Neaizmirstiet par galvassegām

Ultravioletais starojums apvienojumā ar skābekli negatīvi ietekmē matus, oksidē tos, samazina dabisko mitruma un saistvielu līmeni. Svelmaina saule ir bīstama jebkādiem matiem, taču jo īpaši krāsotiem. Tie kļūst sausi, trausli, krāsu pigmenti izbalē. Tāpēc ceļojuma laikā aizsargājiet galvu no tiešiem saules stariem ar galvassegu, kas pozitīvi ietekmēs matu stāvokli, kā arī palīdzēs novērst pārkaršanu.

5.Izmazgājiet jūras sāli

Atpūšoties kūrortā, neesiet par slinku, lai izmazgātu no matiem jūras sāli. Jūras ūdens padara matus cietus un rupjus, mazina to elastību, vājina cirtas un pastiprina zaļo pigmentu, kas ir postoši blondīnēm, tāpēc, iznākot no ūdens, obligāti rūpīgi izmazgājiet matus ar tīru ūdeni un uzklājiet īpašu aizsarglīdzekli, kas nav jāizskalo.

Šie vienkāršie padomi palīdzēs jums lieliski izskatīties un gūt prieku atvaļinājuma laikā, kā arī pēc tam, kad tas būs beidzies.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment