Kamēr vien Latvijā ir sniegs – jāskrien

Tāpēc visus kamanu suņu mīļotājus ielūdzam uz lielāko ziemas notikumu Baltijā – “Royal Canin Ziemas kausu 2013″ – šoreiz Rīgas tuvumā, Tūrkalnē (Ikšķiles novadā), atpūtas kompleksā “Turbas”. Tiksimies 9. februārī, lai dienas gaismā un vēlāk tumsā varētu vērot dalībniekus un viņu suņus šādās disciplīnās:
1 suņa skijorings (slēpotājs ar suni)
2 suņu kamanas
4 suņu kamanas
6 suņu kamanas
Minipulings – suns velk atsvaru.
Minipulings (100 m garš) būs īpaši interesants skatītājiem. Šajā kategorijā var piedalīties jebkura lieluma, šķirnes vai bezšķirnes suņi.

Vienīgā iespēja šogad vērot to, ko parasti var saskatīt tikai tādās Holivudas filmās kā “Sniega suņi”, “Balto” u.c. Sibīrijas haskiji un citi būs apskatāmi vidē, kas tiem visvairāk piemērota – sportojot. Nāciet, skatiet un vērtējiet vai Holivuda stāsta visu patiesību par braucēju attiecībām ar suņiem – vai labāka rezultāta sasniegšanai galvenais ir barvedis, iekošana ausī vai komandas darbs! Sastapt varēsiet ne tikai Sibīrijas haskijus, bet arī Aļaskas malamutus, Aļaskas haskijus, Eirodogus, kurchārus u.c.

Kā jau minēts, vienā dienā tiks doti divi starti – pirmais priekšpusdienā, otrais vakarā – tumsā (dalībniekiem būs izgaismotas kamanas), bet pa vidu minipūlings.

Par čempiona titulu sacentīsies dalībnieki no Baltijas un Krievijas. Skatītāju acis priecēs arī četras 6 suņu kamanas un septiņas 4 suņu kamanas.

Un pats labākais – skatītājiem ieeja bez maksas! Par viesmīlību rūpēsies atpūtas komplekss “Turbas”.

Visiem suņiem, kas apmeklēs šīs sacensības, jābūt līdzi ES mājdzīvnieka pasei (vai vakcinācijas apliecībai), un tiem jābūt vakcinētiem pret trakumsērgu.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment