Kino seanss tikai sievietēm

Šī gada 8.martā plkst. 19:00 Multikino Rīga Plaza sadarbībā ar Latvijas Lēdiju Klubu piedāvā pirmo „Kino uz papēžiem” – kino seansu īpaši sievietēm. Seansa apmeklētājas augstpapēžu kurpēs sagaida pārsteiguma balvas, savukārt, aktiera Laura Dzelzīša vadībā tiks izmērīts kopējais vakara augstpapēžu kurpju augstums.

„Kino uz papēžiem” – kinoseanss speciāli sievietēm, kad papildus aktuālai un ‘sievišķīgai’ kinofilmai, sievietēm ir iespēja iepazīties ar kosmētikas jaunumiem, piedalīties produktu degustācijās un citās aktivitātes. „Kino uz papēžiem” seanss turpmāk notiks regulāri – katra mēneša pirmajā otrdienā.

„Kino uz papēžiem” ietvaros 8.martā tiks demonstrēta aizraujošā Holivudas piedzīvojuma filma Likteņa labotāji ar Metu Deimonu galvenajā lomā. Dāmas tiek aicinātas ierasties modes un izklaides centrā Rīga Plaza pie Multikino plkst. 18:45.

Ilze Jermacāne, Lēdiju Klubs vadītāja: „Sen zināms, ka labākie sieviešu pašapziņas uzlabotāji ir sarkana lūpu krāsa un skaistas kurpes. Tās taču burtiski paceļ mūs virs zemes! Sapošoties uz saviesīgu pasākumu, tieši augstpapēžu kurpes ļauj sievietēm sajusties īpaši  -  izmainās stāja un gaita, uzlabojas noskaņojums. Ne velti ir teiciens, ka pastaigāties augstpapēžu kurpēs ir gandrīz tas pats, kas pamirkšķināt vīrietim ar aci. Ir patīkami, ka turpmāk ik mēnesi Multikino aicina sievietes atpūsties un veltīt laiku sev, piedāvājot īpašu kino repertuāru. Ikdienas steigā mēs bieži vien aizmirstam par tik vērtīgajiem atpūtas mirkļiem, kas pēcāk dod enerģiju un iedvesmo jaunai dienai.”

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment