Komforts un labsajūta ir svarīga jogas sastāvdaļa

Kā informē pazīstamā jogas pasniedzēja Ineta Ķirse, jogas nodarbībās ir svarīgi justies komfortabli, lai spētu savienot prātu, garu un ķermeni. Telpai vajadzētu būt saulainai un gaišai, jo šādas krāsas veicina optimismu, vairo pozitīvas emocijas un uzlabo garastāvokli.

Jogas ceļi nāk no Indijas, kur tā radās jau pirms vairāk kā 2000 gadiem. Šī austrumu prakse ir atradusi savu vietu daudzās valstīs un kultūrās, jo veicina veselības nostiprināšanos, psiholoģisko līdzsvaru un arī garīgo attīstību. Joga – tā ir dabiska atveseļošanas sistēma, kas pieejama visiem cilvēkiem visos vecumos, neatkarīgi no pieredzes, veselības stāvokļa un fiziskās sagatavotības.

Atšķirībā no parastiem fiziskiem vingrinājumiem, joga nerada nogurumu. Joga ir balanss starp sasprindzinājumu un atslābināšanos.

Lai spētu atbrīvoties un spētu iedziļināties sevī, svarīga ir telpa, kurā nodarbojas ar jogu. Kā zināms, gaišas krāsas simbolizē mieru, garīgumu, aizsardzību, ticību un godīgumu. Šādas krāsas raisa pozitīvas domas, tā aizsargā un stiprina ticību, kas ir svarīgi veiksmīgam jogas seansam.

Ineta Ķirse, kas šobrīd pasniedz jogu atpūtas centrā „Joker klubs” stāsta, ka telpa papildina jebkuru procesu. Tā var nomākt, iepriecināt vai atbrīvot.

Šobrīd atpūtas centrā „Joker klubs” jogas nodarbībām ir piešķirta jauna telpa, kas krāsota gaišās krāsās, vienojot garīgo un fizisko pasauli.

„Iepriekšējā telpa bija atbilstošos toņos, tomēr jutām, ka vajag šo procesu padarīt vēl komfortablāku un katram jogas apmeklētājam piešķirt brīvāku sajūtu, kur var būt kopā ar telpu un savu pasauli. Telpa ir maigi dzeltenos toņos, kas pastiprina fizisko izturību, bagātina prātu un uzlabo veselību. Šajā telpā jau ieejot pārņem miers,” turpina Ineta Ķirse.

Pirmo jogas apmeklējumu pie Inetas Ķirses jāpiesaka rakstot uz e – pasta adresi inetakirse@alamkara.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

 

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment