L’Orèal Paris dosies “Skaistuma tūrē” uz lielākajām Latvijas pilsētām

L’Orèal Paris, atzīmējot leģendārā saukļa “Jo Tu esi tā vērta” 40 gadu jubileju, no 23.februāra līdz 9.martam, aicina apmeklēt skaistuma tūres lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Daugavpilī un Rēzeknē. Skaistuma tūres ietvaros L’Orèal Paris sniegs iespēju bez maksas saņemt ādas kopšanas konsultācijas un diagnostiku, kā arī izvēlēties sev tīkamu profesionāla make-up uzklāšanu.

“Leģendārais sauklis “Jo es esmu tā vērta” mainījis sieviešu domāšanu caur vairākām paaudzēm, akcentējot, ka sievietes vērtība ir ne tikai viņas skaistums, bet arī pašvērtējums. L’Orèal Paris, svinot saukļa 40.gadadienu, vēlreiz vēlas sievietēm atgādināt – Jūs esat tā vērtas, tāpēc aicina ļauties saukļa vilinājumam un šarmam, apmeklējot skaistuma dienas dažādās Latvijas pilsētās,” saka Guntra Lipska, L’Orèal Paris zīmola vadītāja Latvijā.

L’Orèal Paris konsultantes skaistuma tūres laikā sniegs ādas kopšanas konsultācijas, piedāvās noteikt ādas tipu un citus ādas rādītājus, izmantojot speciālu diagnostikas aparatūru, un ieteiks atbilstošus ādas kopšanas līdzekļus, kā arī dekoratīvo kosmētiku.

Veselības Centra 4 skaistuma klīnikas 4.dimensija dermatoloģe Māra Rone-Kupfere uzsver: “Ikkatrai no mums ir svarīgi apzināties un jau laikus izveidot tādu ādas kopšanas rutīnu, kas atbilst mūsu ādas tipam, ādas noslodzei un, protams, vecumam. Tāpēc ceru, ka sievietes izmantos L’Orèal Paris sniegto iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju, lai pārliecinātos, ka izmanto piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus.”

L’Orèal Paris eksperti skaistuma tūres ietvaros viesosies:

  • 23. februārī Liepājā, veikalā Drogas, Lielā iela 2, no plkst.12.00 līdz 16.00;
  • 25.februārī Rīgā, t/p Alfa, Brīvības gatve 372, no plkst.12.00 līdz 16.00;
  • 1.martā Cēsīs, veikalā Drogas, Uzvaras bulvāris 3, no plkst.12.00 līdz 16.00;
  • 3.martā Rīgā, t/c Spice, Lielirbes iela 29, no plkst.12.00 līdz 16.00;
  • 8.martā Daugavpilī, veikalā Drogas, Rīgas iela 9, no plkst.12.00 līdz 16.00;
  • 9.martā Rēzeknē, veikalā Drogas, Atbrīvošanas aleja 101, no plkst.12.00 līdz 16.00.
TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment