L’Orèal Paris Rīgā, t/c Spice, sniegs bezmaksas konsultācijas par ādas kopšanu

L’Orèal Paris, atzīmējot leģendārā saukļa “Jo Tu esi tā vērta” 40 gadu jubileju, šodien, 3.martā, skaistuma tūres ietvaros Rīgā, t/c Spice, sniegs iespēju bez maksas saņemt ādas kopšanas konsultācijas un diagnostiku, kā arī izvēlēties sev tīkamu profesionāla make-up uzklāšanu.

“Leģendārais sauklis “Jo es esmu tā vērta” mainījis sieviešu domāšanu caur vairākām paaudzēm, akcentējot, ka sievietes vērtība ir ne tikai viņas skaistums, bet arī pašvērtējums. L’Orèal Paris, svinot saukļa 40.gadadienu, vēlreiz vēlas sievietēm atgādināt – Jūs esat tā vērtas, tāpēc aicina ļauties saukļa vilinājumam un šarmam, apmeklējot skaistuma dienas dažādās Latvijas pilsētās,” saka Guntra Lipska, L’Orèal Paris zīmola vadītāja Latvijā.

L’Orèal Paris konsultantes veikalā Drogas, t/c Spice, Lielirbes iela 29, no plkst.12:00 līdz 16:00 sniegs ādas kopšanas konsultācijas, piedāvās noteikt ādas tipu un citus ādas rādītājus, izmantojot speciālu diagnostikas aparatūru, un ieteiks atbilstošus ādas kopšanas līdzekļus, kā arī dekoratīvo kosmētiku.

Veselības Centra 4 skaistuma klīnikas 4.dimensija dermatoloģe Māra Rone-Kupfere uzsver: “Ikkatrai no mums ir svarīgi apzināties un jau laikus izveidot tādu ādas kopšanas rutīnu, kas atbilst mūsu ādas tipam, ādas noslodzei un, protams, vecumam. Tāpēc ceru, ka sievietes izmantos L’Orèal Paris sniegto iespēju saņemt bezmaksas konsultāciju, lai pārliecinātos, ka izmanto piemērotākos ādas kopšanas līdzekļus.”

No 20.februāra līdz 11.martam L’Orèal Paris veikalos Drogas visā Latvijā piedāvā īpašu akciju plašam skaistumkopšanas produktu klāstam, lai mudinātu sievietes ļauties dzīvot skaisti, ko arī 40 gadu garumā uzsver sauklis “Jo Tu esi tā vērta”. Šajā laika posmā veikalos Drogas būs ne vien atlaides L’Orèal Paris dekoratīvajai kosmētikai, matu krāsām, matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem, sejas un ķermeņa kosmētikai, bet arī pārsteigumi. Lielākajās Latvijas pilsētās, kur viesosies L’Orèal Paris skaistuma eksperti, būs iespēja saņemt konsultācijas par ādas kopšanu, kā arī izvēlēties make-up uzklāšanu, lai līdzinātos kādai no L’Orèal Paris skaistuma vēstnesēm.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment