Sagaidot pavasari, iesaka parūpēties par savu veselību, labsajūtu un izskatu

Kamēr ārā vēl auksts un cilvēku organismi ziemas laikā ir novājināti, aktīvās atpūtas centrs “Joker klubs” aicina ikvienu, kam rūp sava veselība un kas vēlas sagaidīt pavasari starojoši un skaisti, iziet imunitāti stiprinošu seansu – “Gatavs pavasarim”.

Ziema, neskatoties uz to, cik silta vai auksta tā ir bijusi, vienmēr nāk ar gariem tumšiem vakariem un ierobežotu saules gaismu. Cilvēki uzturā lieto mazāk svaigu un vitamīniem bagātu dārzeņu un augļu, kā arī fiziskās aktivitātes ārpus telpām nereti tiek ierobežotas, tādēļ pavasaris mēdz pārsteigt negaidīti. Mainīgie laika apstākļi var negatīvi ietekmēt veselību, ja organisms ir novājināts un cilvēks nav padomājis par imunitātes stiprināšanu.

Mudinot iedzīvotājus laicīgi padomāt par veselību, aktīvās atpūtas centrs “Joker klubs” aicina iziet imunitāti stiprinošo seansu jeb nodarbību ciklu un sagaidīt pavasari veseliem, sportiskiem, starojošiem un skaistiem. Veselības komplekss “Gatavs pavasarim” ietver sporta un relaksācijas, kā arī skaistumkopšanas nodarbības.

“Ziemas beigas un agrs pavasaris vienmēr ir laiks, kad cilvēki aktīvāk sāk apmeklēt sporta klubus, izvēlas sevi palutināt ar masāžu vai iet pirtī. Tas ir laiks, kad atbrīvoties no fiziska un garīga noguruma un “Joker klubs” vēlas nodrošināt maksimālu komfortu un informāciju, kā labāk sagatavoties pavasarim,” atzīmē aktīvās atpūtas centra “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece.

Lai iegūtu ne vien skaistu un veselīgu ķermeni, bet arī padarītu to mundrāku un imūnāku pret dažādiem vīrusiem un infekcijām, cilvēki aicināti regulāri sākt apmeklēt sporta nodarbības. Tas dod muskuļiem tonusu, veicina asinsriti un nodrošina šūnu bagātināšanu. Katram jāizvēlas savam sagatavotības līmenim, iespējām un vēlmēm atbilstošas nodarbības, vienalga vai tas būtu skvošs, aerobika, nodarbības peldbaseinā vai trenažieru zālē. Būtiski, lai sports sagādātu arī prieku, kas ir neaizstājama labas pašsajūtas sastāvdaļa.

Kā otrs ne mazāk būtisks pirms–pavasara sagatavošanas kūres elements ir ķermeņa un prāta nomierināšana, relaksācija – domu sakārtošana un sevis fiziska un garīga atvēršana pavasara un vasaras saulei. Lai to panāktu lieliski noder pirtis, baseini, kā arī citas SPA procedūras un masāžas. ““Joker klubs” piedāvā plašas SPA procedūru iespējas – SPA hidromasāžas vannas, dažādas ūdens procedūras un masāžas. Tāpat domu sakārtošanai un stresa mazināšanai cilvēki izvēlas apmeklēt jogas nodarbības, iemācīties pareizi elpot un mazināt nogurumu,” stāsta Antra Videniece.

Neatņems labas pašsajūtas garants ir gaisma un iedegums, kā arī skaistumkopšanas procedūras, kas ietilpst arī “Joker Klubs” ieteiktajā pavasara kūrē. Tās ir īpašās procedūras sejai un visam ķermenim, kas atbrīvo no atmirušajām šūnām, ļauj labāk uzņemt skābekli un justies svaigi. “Atsaucoties uz pieprasījumu, esam parūpējušies par īpašām kopjošam procedūrām arī vīriešiem,” atzīmē Antra Videniece.

Veselības kūre prasa regulāru un plānveida aktivitāšu realizāciju, kas ietvertu visas augstāk minētas aktivitātes, jo tikai tā iespējams sasniegt labāko rezultātu – ar smaidu un pozitīvām emocijām sagaidīt pavasari.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment