Latvijā atklāts unikāls iepirkšanās palīgs sievietēm

8.martā, kā dāvana visām Latvijas sievietēm starptautiskajā sieviešu dienā tika atklāts unikāls sieviešu iepirkšanās un stila portāls www.kolaivelk.lv, kas darbosies kā katras sievietes personīgais iepirkšanās un stila veidošanas palīgs.

Kolaivelk.lv būs apskatāmas jaunāko apģērbu, apavu, somu un aksesuāru tendences, ko piedāvās lielākie Rīgas tirdzniecības centri un vairāk nekā 60 veikali.

Portāla radīšanas galvenais mērķis ir taupīt mūsdienīgas un aizņemtas sievietes laiku. Uzņēmējai, mājsaimniecei, jaunai māmiņai, studentei, biroja vai valsts sektora darbiniecei, ikvienai sievietei, tagad Rīgas labāko veikalu preču piedāvājums būs pieejams internetā.

Tā vietā, lai izstaigātu vairākus tirdzniecības centrus, tagad katru pirmdienu, neizejot no mājām vai no biroja, varēs aplūkot jaunu un visplašāko preču klāstu. Būs iespēja apskatīt apģērbus, apavus, somas, aksesuārus, iepazīties ar cenām, kā arī iegūt informāciju, kurā veikalā šī prece ir nopērkama, un tad doties uz konkrēto veikalu, lai noskatīto preci iegādātos, šādi ietaupot milzum daudz laika. Nākotnē portāls plāno arī pirkuma individuālu piegādi uz pircēja darbu vai mājām.

Kolaivelk.lv būs iekļauta maksimāli plaša informācija par preci un veikalu, līdz ar to sievietes individuāli varēs noskaidrot, vai prece veikalā vēl ir pieejama, un to rezervēt. Portāls piedāvās arī lielisku iespēju – aplūkot, ar ko konkrētā prece ir kopā valkājama, šādi dodot papildu idejas sievietes stila veidošanā.

Portāla galvenie sadarbības partneri ir tirdzniecības parks Alfa, t/c Galerija Centrs, t/c Galleria Riga, t/c Rīga Plaza, t/c Sky&More un t/c Spice, kā arī lielākie apģērbu tīkli Baltijā Apranga veikali – Apranga, City, Bershka, Emporio Armani, Hugo Boss, Mango, Massimo Dutti, Max Mara, Mexx, Moskito, Promod, Pull and Bear, S.Oliver, Stradivarius, Tommy Hilfiger, Zara, arī Baltica Group veikali – Monton, Mosaic, Ivo Nikkolo un MOS tīkls ar veikaliem Parfois, Oasis, Karen Millen, Mango, Jennyfer.

Kolaivelk.lv atklāšanas mēnesī – līdz 9. aprīlim, kļūstot par portāla reģistrētu lietotāju, portāls piedāvā iespēju laimēt Ls 150 dāvanu karti pirkumiem!

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment