Latvijas sabiedrība novērtē kvalitatīvu kosmētiku

Kā liecina skaistumkopšanas salonu sniegta informācija, iedzīvotāji galvaspilsēta un reģionos augstu novērtē profesionālo matu kosmētiku, tās dēl mērojot ceļu uz Rīgu, lai nodrošinātu matiem kopšanu un labu izskatu.

Pavasaris ir laiks, kad gan sievietes, gan vīrieši vēlas izskatīties labāk, sakopt savus matus, kas ziemas laikā nereti cietuši no sausā gaisa telpās, no sala un fēna izmantošanas tos žāvējot. Vislabākais veids, kā savest sevi kārtībā, atjaunotu matus un padarītus tos mirdzošus, ir izmantojot skaistumkopšanas salonu piedāvājumu, kas piedāvā profesionālu kosmētiku.

Zviedru profesionālās kosmētikas ražotāja Grazette produkti ir vieni no pieprasītākajiem, jo garantē augstu kvalitāti un labus rezultātus. “Vismaz reizi mēnesī cenšos apmeklēt salonu Rīgā, kas matu kopšanā izmanto tieši Grazette of Sweden kosmētiku. Esmu pamanījusi, ka mati kļuvuši daudz veselīgāki, tādēļ netaupu ne laiku, ne līdzekļus un izvēlos pārbaudītas vērtības. Diemžēl reģionos reti kurš salons izmanto tieši šīs firmas produkciju, tādēļ nākas braukt uz Rīgu,” norāda kuldīdzniece Elīna.

“Grazette of Sweden” matu kopšanas līdzekļu kolekcija gūst ne tikai lielāku klientu, skaistumkopšanas salonu un veikalu atzinību, bet šobrīd tā piepilda daudzu iedzīvotāju vēlēšanos – tā ir pieejama ne vien 400 ml, bet arī 1000 ml tilpuma iepakojumā, kas ir daudz ērtāk un izdevīgāk.

“Šobrīd vērojams straujš jaunu klientu pieplūdums. Gan vīrieši, gan sievietes izmēģina mūsu produktus un vairākums arī turpmāk dod priekšroku “XL” līnijai. Domāju, ka šeit spēlē ne tikai interesantais 3D dizains, bet klienti spēj novērtēt un salīdzināt šos produktu kvalitāti ar pārējiem, tirgū esošajiem, šampūniem, kondicionieriem un citiem kopšanas līdzekļiem,” informē “Carlen Hair Collection” īpašnieks Gunnars Karlens (Gunnar Carlen).

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment