Latvijas sievietes atzinīgi novērtē unikālo ādas kopšanas metodi – bezadatu mezoterapiju

Kā liecina pēdējā laika pastiprināti pieaugošā interese, Latvijas sievietes arvien biežāk sava skaistuma saglabāšanai izvēlas mezoporācijas metodi, kas nodrošina tūlītējus rezultātus un ilgtspējīgus ādas kvalitātes uzlabojumus. Mezoporācija ir plaši pazīstama kā elektroporācija, akvaporācija, vai bezadatu mezoterapija. Metode ir vienkārša, bet vienlaicīgi unikāla – tās autors, mediķis un biologs Pīters Ergls 2003. gadā par šo izgudrojumu saņēma Nobela prēmiju.

Šobrīd mezoporācija estētiskās kosmetoloģijas un dermatoloģijas jomā ir inovatīvākā un efektīvākā metode, kura bez jebkādiem ādas bojājumiem ļauj aiztransportēt lielmolekulārās bioloģiski aktīvās vielas uz dziļajiem ādas slāņiem.

Ar ātriem, elektriskiem impulsiem radītais strāvas lauks sekunžu simtdaļu laikā atver ādā mitruma kanālus. Rezultātā rodas iespēja transportēt dziļajos ādas slāņos lielmolekulāras aktīvās vielas lielākos daudzumos un dziļāk, nekā tas bija iespējams līdz šim, piemēram, ar jonoforēzi vai ultraskaņu. Šīs aktīvās vielas iedarbojas daudz efektīvāk un nodrošina ilgtspējīgu sasniegto rezultātu saglabāšanu.

Procedūras rezultāti: bez sāpēm un blaknēm ir tūlītēji redzami un ilgtspējīgi ādas kvalitātes uzlabojumi, jauneklīgāks izskats, veselīgāka un viendabīgāka āda, efektīva krunciņu izlīdzināšana. Speciālists saviem klientiem šo procedūru var ieteikt arī pirms svarīgu publisku pasākumu apmeklēšanas.

„Sievietes arvien vairāk interesējas par šo unikālo metodi, jo tā guvusi lielu atsaucību ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Kā vienu no galvenajām priekšrocībām sievietes min sensacionālos rezultātus jau pēc pirmajām procedūrām, svarīgi ir arī tas, ka procedūra ir patīkama, bez sāpēm, nav nekādi ierobežojumi pirms un pēc procedūras. Mezoporācija ir superprocedūra pirms ballēm un randiņiem,” atzīst “Panacea pro” vadošā speciāliste, klīnikas vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

Lai klientiem sniegtu profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu, kosmetologi iecienījuši iegādāties uzņēmuma „Panacea Pro” vācu kompānijas CNC izstrādāto Mezoporācijas konceptu, tādējādi, kļūstot par profesionāli un pieprasītu speciālistu savā jomā.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment