Lieldienu ieskaņās sabiedrībā atpazīstami cilvēki Dominā izmēģinās garāko olu ripināšanas reni Latvijā

Lai jau laikus radītu svētku noskaņojumu un Lieldienu svinēšanu izvērstu garāku, 23.aprīlī visi interesenti ir aicināti apmeklēt Lieldienu ieskaņas pasākumu tirdzniecības centrā „Domina”. Tajā vairāki sabiedrībā pazīstami cilvēki piedalīsies olu kaujās un iemēģinās garāko olu ripināšanas reni Latvijā.

Tematiskais svētku pasākums sāksies pulksten 14.00 un norisināsies centrālajā laukumā blakus iespaidīgajam, vairāk nekā piecus metrus augstajam šokolādes zaķim.

Līdz ar vairākiem Latvijas mūziķiem, dziedātājiem un citiem sabiedrībā atpazīstamiem cilvēkiem tematiskā svētku pasākuma apmeklētāji varēs krāsot olas, radot uz tām savus īpašos mākslas darbus. Nozīmīga pasākuma sastāvdaļa būs arī olu kaujas – tajās lielie un mazie tirdzniecības centra apmeklētāji varēs piedalīties ar līdzpaņemtajām vai arī uz vietas pieejamajām olām. Tāpat ikvienam būs iespēja izmēģināt savu meistarību olu ripināšanas sacensībās, izmantojot
Latvijā garāko olu ripināšanas reni.

Lieldienu ieskaņas pasākuma apmeklētājiem būs vēl pēdējā iespēja klātienē aplūkot Latvijā lielāko šokolādes zaķi, kura būvniecībā izmantoti piecsimt tūkstoši šokolādes tāfelīšu jeb pustonna piena šokolādes „Milka”, kas pagatavota no Alpu govju piena. Sestdien ap pulksten 15.00 lielais šokolādes zaķis jau „atvadīsies” no Latvijas iedzīvotājiem – tas tiks izjaukts, un visi klātesošie saņems gardas dāvaniņas – piena šokolādes „Milka” no Alpu govju piena.

Tie, kuri 23.aprīlī apmeklēs Lieldienu pasākumu, varēs izmantot iespēju un iepirkties arī Lieldienu tirdziņā. Tas no 20.aprīļa līdz 23.aprīlim būs iemājojis „Dominas” gaiteņos un saviem pircējiem piedāvās dažādus amatnieku labumus gan svētku svinēšanai, gan ikdienai.

Meklējiet stipras vistu olas kaujām, trenējieties olu ripināšanā, un tiekamies 23.aprīlī pulksten 14.00 Lieldienu ieskaņas pasākumā tirdzniecības centrā „Domina”!

TAGS: , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment