Pastaigas ar bērniem uzlabo mazuļa veselību un elpošanu

Ir labi zināms, ka svaigs gaiss katru dienu ir nepieciešams visiem. Tāpēc laika apstākļi nebūtu jāņem vērā, atliek vien atbilstoši saģērbties un, vedot ārā savus bērnus, arī pašiem ieelpot veselīgu, svaigu gaisu. Bet ir ļoti svarīgi šajā pastaigā iekļaut arī fiziskas aktivitātes – iešanu, soļošanu, skriešanu, spēlēšanos utt.

Bērns ir jārūda un jārūpējas par bērna drošību jau no mazotnes. Ir jāapzinās, ka bērnam ir jāredz arī jūra, smiltis un daba, kas attīsta domāšanu. Kā stāsta “Baby-Vest” īpašnieks Aigars Strautiņš: “Bērnu ratiņi, autokrēsliņi, knupīši un ķengursomas ir vienas no pieprasītākajām precēm, jo pavasaris un vasara ir tie gada periodi, kad bērnu vecāki iegādājās dažādas preces, lai dotos ģimenes braucienos vai saulainās pastaigās, jo bērnam ir jāiepazīst apkārtējā pasaule.”

Daži mazuļi pēc pastaigas saaukstējas, ja pastaigas laikā ir nosalušas rociņas vai kājiņas, tāpēc ir būtiski izvēlēties atbilstošu bērnu apģērbu, kas silda vai atvēsina un ir gaisa caurlaidīgs. Ir būtiski izvēlēties pareizās preces bērniem, lai mazulim ir komfortabli, interesanti un veselīgi.

“Protams nedrīkst aizmirst, ka pavasara saule ir ļoti viltīga, tāpēc bērnu drošībai kārtīgi jāapsver apģērba iegāde. Mūsu veikalā nopērkamas gan klasiskas mazuļu drēbītes, gan jaunāko kolekciju stilīgākās bērnu drēbītes gan lielā krāsu, gan pielietojamības izvēlē,”stāsta Aigars Strautiņš.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment