Lindex darbinieces modeļu lomā unikālas kampaņas ietvaros

Šajā pavasarī Lindex sāk unikālu kampaņu, kurā modeles būs paša uzņēmuma darbinieces. Kampaņas vēstījums – lai ikvienai sievietei izdodas atrast savu ideālo krūšturi katrai dzīves situācijai. Tas būs izdarāms daudz vieglāk, pateicoties Lindex jaunajam krūšturu sortimentam un veidam, kādā krūšturi tiks prezentēti veikalos un interneta veikalā.

Lindex darbiniecēm bija iespēja piedzīvot pavisam atšķirīgu un aizraujošu darba dienu. Viņas tika aicinātas kļūt par modelēm Lindex kampaņā “Bra-volution”, kas iedrošina ikvienu sievieti atrast savu ideālo krūšturi. Interese bija liela, un atlasē, kas norisinājās Stokholmā, piedalījās 45 darbinieces. Piecas no viņām tiks izvēlētas par modelēm un pēc pāris nedēļām fotografēsies Londonā.

“Mēs vienmēr vēlamies iesaistīt Lindex darbiniekus dažādās aktivitātēs. Tādējādi mēs arī izmantojam priekšrocības, ko sniedz mūsu personāla radošās idejas un aizrautība, un vienlaikus nodrošinām iespēju izmēģināt ko tādu, kas ir tālu no ikdienas darba veikalā vai birojā,” skaidro Sofija Braksa (Sophie Brax), Lindex personāla departamenta vadītāja.

Krūšturu kampaņa iedrošina visas sievietes atrast ideālo krūšturi atbilstoši savām vajadzībām. Tagad tas būs izdarāms daudz vieglāk, pateicoties Lindex jaunajam apakšveļas prezentēšanas veidam, kura pamatā ir klientes vajadzības un vēlamais krūštura veids, kā arī Lindex darbinieku kompetence krūšturu jomā.

“Mūsu darbinieki ir apakšveļas eksperti. Attiecībā uz ideāli piemērota krūštura izvēli, pamatojoties uz dažādajām sieviešu vajadzībām un figūrām, bija dabiski ļaut mūsu darbiniecēm būt par modelēm šajā kampaņā un demonstrēt šos dažādos modeļus,” saka Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex apakšveļas nodaļas dizaina un iepirkumu vadītājs.

“Bija ļoti aizraujoši piedalīties profesionālā fotosesijā! Atradu savu ideālo krūštura modeli un ceru, ka mana iesaistīšanās kampaņā iedvesmos arī mūsu klientes atrast sev piemērotākos modeļus,” atklāj Sigita Paskauskaite, Lindex veikala vadītāja, t/c Gedimino 9, Lietuvā un viena no kampaņas modelēm.

Kampaņa sāksies maijā un tiks prezentēta dažādos kanālos: drukātas un vides reklāmas veidā, veikalos un interneta veikalā. Jaunais krūšturu klāsts būs pieejams Lindex veikalos un interneta veikalā jau maijā.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment