LIVESTRONG fonds Ir saņēmis vairāk kā piecus miljonus ASV dolāru ziedojumu Globālajā pretvēža cīņā no Oakley

LIVESTRONG fonds šodien paziņo, ka ziedojumu atbalsts no Oakley kompānijas ir pārsniedzis piecus miljonus ASV dolāru, kuri iegūti, pateicoties katram Oakley LIVESTRONG™ saulesbriļļu un briļļu ietvaru pirkumam visā pasaulē.  Par katru LIVESTRONG briļļu pirkumu, Oakley ziedo divdesmit ASV dolārus LIVESTRONG fondam ar mērķi atbalstīt fonda misiju – iedvesmot un dot iespēju dzīvot cilvēkiem, kurus ir skāris vēzis.
Oakley labdarības sadarbība ar LIVESTRONG fondu aizsākās 2007. gadā un turpinās arī šodien ar speciālo briļļu līniju LIVESTRONG, kas ļauj tās pircējiem parādīt savu dalību globālajā cīņā pret vēzi.  2010. gada Tour de France braucienā, LIVESTRONG fonda dibinātājs un valdes priekšsēdētājs, velisopēdistu čempions, kuŗš ir uzveicis vēzi – Lance Armstrong valkā  Oakley speciālās līnijas LIVESTRONG saulesbrilles.

Oakley priekšsēdētājs Colin Baden uzsver, “Mēs esam sasnieguši šo nozīmīgo stūrakmeni mūsu vēsturē ar Lance Armstrong un LIVESTRONG projektu pateicoties neskaitāmiem klientiem, kuri ir iegādājušies  Oakley’s LIVESTRONG kolekcijas brilles, tādējādi atbalstot ar vēzi sirgstošos. Tas ir patiess gods būt daļai no šī tik svarīgā sasnieguma .”

Oakley LIVESTRONG kolekcija ietver Oakley Jawbone, Radar®, M Frame®, Flak Jacket® / Flak Jacket XLJ, Straight Jacket® profesionālā sporta saulesbriļļu modeļus; Scalpel™ un Fuel Cell™ aktīvā dzīvesstila saulesbriļļu modeļus; Wingspan™ un Transistor™ briļļu ietvaru modeļus.  LIVESTRONG līnija ir  atveidota LIVESTRONG’s krāsās – dzeltenā un melnā, un ar līnijas nosaukuma lāzergravējumu lēcu malās.

Tāpat Oakley.com vietne piedāvā “Memorial and Dedication Wall” sienu, kura ļauj ikvienam atzīmēt ģimenes locekļus un draugus, kurus skāris ir vēzis. Kopš tās atklāšanas ir piedalījušies vairāk kā  1,500 klienti.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment