Prezentēs Latvijā radītu unikālu grāmatu par diētu

Otrdien, 3.augustā, plkst.13.00 kafejnīcā “Emils Gustavs Chocolate” Rīgā, Aspazijas bulvārī 24 notiks Latvijā radītas grāmatas “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” prezentācija.

Grāmata “Diēta – ātri, viegli, efektīvi” jau šobrīd tiek tulkota vairākās pasaules valodās, jo ir noslēgti izplatīšanas līgumi par pārstāvniecību 23 valstīs.

Latvijā ir ir radīta grāmata, kura pirmo reizi pasaulē spēj pielāgoties katram atsevišķam lasītājam. Praktiski grāmata ir interaktīva rotaļa pieaugušajiem, kuri grib samazināt savu svaru. Prezentācijas dalībnieki demonstrēs grāmatas lietošanas īpatnības un priekšrocības.

Materiāls ir viegli lasāms un ātri saprotams. Ar šo grāmatu ir izveidota unikāla, ātri apgūstama metode, kā viegli, efektīvi un veselīgi samazināt lieko svaru

Grāmata ir tapusi vairāku gadu laikā. Darbā pie tās ir bijuši iesaistīti dietologi, sporta speciālisti, fizioterapeiti un psihologi.

Grāmatā iekļautā informācija būtu jāzina ikvienam. To spēj apgūt un ievērot jebkurš cilvēks, arī bez īpašām zināšanām medicīnā un speciāla aprīkojuma.

Pasākumā piedalīsies Apgāda Zvaigzne ABC Populārzinātnisko izdevumu redakcijas vadītājs Kārlis Sīmanis un Sabiedrības Veselības Institūta valdes loceklis Vilnis Baltiņš.

Visi grāmatas lasītāji saņem dāvanu karti, kuras vērtība var pārsniegt grāmatas cenu veikalā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment