Māmiņa izveido uzņēmumu un iegūst atpazīstamību kā kvalitatīvu un ekoloģisku bērnu apģērbu ražotāja

Lai radītu pozitīvas emocijas, sākotnēji savā ģimenē, vēlāk jau visā Latvijā, jaunā uzņēmuma „BeeKid” vadītāja Renāte Zandersone stāsta kā uzsākusi tik sirsnīgu biznesu.

BeeKid radās tādēļ, ka savādāk vairs nevarēju…
Mājās aug trīs jauki un zinātkāri puisīši, un es esmu mamma, kas rūpējas par dabīgi radītu un harmonisku komfortu, aizstāvu visu dzīvo, zaļo un Latvijā radīto. Jo Latvijā dzīvo īpaši cilvēki un ar mīlestību rada fantastiskas lietas. Esmu lepna par sevi un lepna par savējiem.

Arī es reiz biju no tām mammām, kas divas reizes gadā devās uz ārzemēm, lai iegādātos pilnu sezonas gaderobi Berlīnes un Londonas iecienītākajos veikalos, taču bieži, pārbraucot mājās un ar priecīgu satraukumu sirdī izsaiņojot pirkumus, atklāju, ka ne vienmēr pat atzītu bērnu zīmolu materiālu sastāvā ir tikai dabīga kokvilna, arvien biežāk jauko krekliņu audumus papildina poliesters, poliamīds un elastāns, arvien biežāk lētā organiskās kokvilnas bodīšu divpaka pārāk spēcīgi smaržo pēc svaigi krāsota auduma, un tā noteikti vairs nav organiska kokvilna. Tas, kas mani pārsteidza visvairāk – liela daļa kvalitatīvo preču ražotas Latvijā. Sajutu ambīciju, ka arī es varu radīt zīmolu, kas ar dizainu, kvalitāti un cenu ir spējīgs konkurēt pasaules tirgū.

Rodot iedvesmu mīlestībā pret bērniem un apvienojot ideju par augstu kvalitāti, ekoloģiskiem materāliem, ziemeļniecisku dizainu un funcionālu pielietojumu, radās BeeKid, kas pāris gadu laikā ir izaudzis par lielisku un pasaulē novērtētu ģimenes koncepta zīmolu.

Beekid ir ģimenes koncepta apģērbu zīmols. Beekid apģērbi ir radīti ar mīlestību Latvijā.

Beekid vērtības
Dabīgums it visā. Bērnam draudzīgi materiāli un droša vide. Ģimeniskums, vecāku, brāļu un māsu savstarpēja mīlestība.

Koncepts
Beekid zīmola apģērbi radīti māsām, brāļiem, mammām un tētiem. Visi apģērbi ir viegli kombinējami, piestāv viens otram un tie ir domāti valkāšanai ikdienā. Turklāt apģērbi šūti tā, lai ar tiem varētu mainīties arī ģimenes locekļi. Mājā, kur daudz bērnu, reizēm nākas paķert pirmo apģērba gabalu, kas gadās pa rokai, tieši tādēļ mazā māsa var aizņemties jaciņu no lielās, uzrotīt piedurknes un izskatīties apburoši, mamma ar tēti un brāli var pieskaņot savas kapuču jakas mazā brāļa rāpulītim. Lielās māsas T-krekliņš var kļūt par mazās māsiņas naktskrekliņu, bet, atlocot maliņu, lielā brāļa cepuri var uzvilkt bēbītim. Esmu pārliecinājusies, ka šī saskaņa padara ģimenes kopā būšanu par svētkiem un liek pasmaidīt arī tad, ja šķiet, ka ikdienas steigā ar visu netiekam galā un diena aiz loga ir nomākusies un pelēka.

Dizains
Beekid kolekcijas vizuālā identitāte ir iemīļotajam ziemeļnieciskajam dizainam raksturīgās svītras, svītrainās aplikācijas un spicās kapuces. Beekid dizaina elementi ir rotaļīgi, taču ne bērnišķīgi tradicionāli. BeeKid karsti aizstāvu filozofiju, ka dizains nedrīkst nomākt bērna dabisko vēlmi brīvi kustēties, staipīties, vārtīties, rāpties, lēkt peļķēs un visādi citādi izzināt pasauli, tādēļ izvēlos dizainu, kas bērnu iedvesmo ikdienas priekam, brīvībai un pasaules izzināšanai. Turklāt Beekid bērni ir pūlī pamanāmi un atšķiras.

Apģērbu kvalitāte
Galvenais uzdevums bija radīt 100% dabīgu, nealerģisku apģērbu, kas ir viegli kopjams, nesaveļas daudzajās mazgāšanas reizēs, ikdienas lietošanā nezaudē savu krāsu un formu. Par kvalitāti esam saņēmuši daudz atzinības. Pat ja cilvēkus neuzrunā Beekid dizaina koncepts, apģērbi vienmēr tiek novērtēti kā ļoti kvalitatīvi. Tātad ar augsto uzstādījumu esam tikuši galā un vēlamies latiņu noturēt. Tas ietekmē cenu, kas nav lēta, taču ir konkurētspējīga un attaisno sevi. Beekid produkti domāti cilvēkiem, kas ar nodomu izvēlas funkcionālus un kvalitatīvus apģērbus, kam rūp, kā ikdienā jūtas un ko nēsā viņu bērni. BeeKid apģērbi ražoti tikai no augstas kvalitātes kokvilnas trikotāžas, kas sertificēta ar starptautisko OEKO TEX 100 sertifikātu. Tie ir 100% dabīgi, ērti un elastīgi.
Apģērbi ir viegli uzvelkami, nēsājami un kopjami.

Pats galvenais -
Ražots Latvijā
Beekid kolekcija tiek pilnībā ražota Latvijā profesionālā šūšanas fabrikā. Fabrika ir ieguvusi starptautisko CSR-SA 8000 sertifikātu un izpilda pasūtījumus modes apģērbu uzņēmumiem no visas pasaules. BeeKid atbalsta tikai godīgu uzņēmējdarbību, tādēļ izvēlas sadarboties ar profesionālu šūšanas uzņēmumu, kurš var lepoties ar absolūti godīgu un likumīgu nodarbinātības un nodokļu politiku pret saviem darbiniekiem un savu valsti.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment