Relaksācijai izvēlas SPA procedūras un masāžas ar dabīgiem kosmētiskas produktiem

Kā liecina socioloģisko un tirgus pētījumu kompānijas “Pontus Dati” veiktā izpēte, iedzīvotāji stresa mazināšanai un patiesai relaksācijai arvien biežāk izvēlas dažādas SPA procedūras, kuras ne tikai nomierina, bet sniedz patīkamu atslābumu. Tas ir veids, kā rūpēties par savu labsajūtu un veselību.

Viens no šī brīža atzītākajiem SPA klientu vidū ir „Attirance” SPA, kas ir veidots, izmantojot gadsimtu gaitā uzkrātas zināšanas par ķermeņa kopšanu un laika pārbaudi izturējušus skaistuma noslēpumus, ko ļoti cienīja elegantā un sievišķīgā karaliene Marija Antuanete.

SPA procedūras, tāpat kā „Attirance” ekskluzīvie un dabīgie ķermeņa kopšanas līdzekļi, kas ražoti tepat Latvijā, piedāvā pašu labāko no dabas spēka un skaistuma, izmantojot augstvērtīgākas augu izejvielas – augu eļļas, sviestus, ziedu ekstraktus un atsvaidzinošas ēteriskās eļļas.

Elīna Daugerte „Attirance” SPA mārketinga menedžere vēlas pievērst uzmanību, ka šodien dabīgais un veselīgais ir visos cilvēka dzīves aspektos un tas nav tikai modes kliedziens, bet gan būtiska dzīves sastāvdaļa, kas ietekmē mūsu nākotni. Tas tiek attiecināts ne tikai uz globālām problēmām, bet arī uz mūsu katra organisma veselību. Tāpēc svarīgi ir lietot ne tikai augstvērtīgu pārtiku, bet arī dabīgo kosmētiku, kas arī kalpo, kā nozīmīgs Jūsu veselības veidotājs un stiprinātājs. Jūsu āda, īpaši sejas āda, ir viens no noslogotākajiem orgāniem, jo darbojas 24 stundas bez apstājas. Āda elpo un visu laiku aizsargā Jūsu organismu no kaitīgās ārējās vides, pati sevi nesaudzējot. Saudzējošās rūpes par savu ādu ir jāuzņemas mums katram pašam un jāsniedz tai vislabākais, ko spēj dod dabīgie kosmētiskie kopšanas līdzekļi, kas ir nozīmīgi organisma imūnsistēmas nostiprinātāji, jo īpaši aukstajā laikā.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment