Modē caurspīdīgs apģērbs. 3 nosacījumi, kā izvēlēties apakšveļu

Košs, kolorīts un caurspīdīgs! Jā, tieši tāds apģērbs šovasar ir modē, tāpēc ļoti būtiski pievērst uzmanību arī apakšveļas saskaņošanai ar tērpu. Kādi noteikumi būtu ņemami vērā, stāsta apakšveļas māksliniece un dizainere Liene Rijkure.

„Pagājušajā vasarā modē bija garas un košas kleitas, svārki. Arī šajā sezonā tas ir aktuāli, taču ar vienu nosacījumu – tērpiem jābūt caurspīdīgiem,” teic modes un izklaides centra „Rīga Plaza” „Stila 3dienu” galvenā stiliste Baiba Grīna, piebilstot, ka tieši tāpēc jo īpaša vērība jāvelta apakšveļas izvēlei.

Ja izraugies caurspīdīgu apģērbu, piemēram, svārkus, blūzi vai kleitu, noteikti jāpievērš uzmanība arī apakšveļas izvēlei. Apakšveļas veikala „Rosme” dizainere un māksliniece Liene Rijkure, iesaka sekot trim likumiem jeb ieteikumiem apakšveļas izvēlē, ko valkāt zem caurspīdīga tērpa.

1. Ja vēlies izskatīties eleganti, izvēlies apakšveļu, kura ir kādā no apģērba krāsām.
Vienmēr izskatīsies perfekti un nevainojami, ja zem caurspīdīgā apģērba būs manāms skaistas apakšveļas siluets kādā no tērpa krāsām. Piemēram, ja esi caurspīdīgā kleitā, kuras apdrukas rakstā dominē koši zilā krāsa vai arī tā ir vienkrāsaina zila, tad vari vilkt koši zilu gan krūšturi, gan apakšbiksītes.

2. Ja apģērbam ir kādas detaļas vai ornamenti, izvēlies miesas krāsas apakšveļu.
Nekad nekļūdīsies, ja izvēlēsies miesas krāsas apakšveļu, jo tā nebūs redzama zem apģērba, tomēr pildīs savu funkciju un netraucēs izcelties caurspīdīgā apģērba detaļām vai ornamentiem.

3. Ja vēlies izcelt tieši veļu, izvēlies tādu, kas kontrastē ar apģērba toni.
Drosmīgās dāmas droši var vilkt veļu, kas kontrastē ar apģērba toni, tomēr arī tad ir jāizvēlas nekļūdīga krāsu kombinācija – tātad jāpārzina elementārie krāsu likumi. Ieskaties krāsu aplī – vislabāk izvēlēties tērpam pretējās krāsas toni, piemēram, zeltaina blūze un violets krūšturis.

 

Foto: apakšveļas veikala “Rosme” pavasara/vasaras 2014.gada kolekcija

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment