Nedēļas nogalē tirdzniecības centrā „Domina Shopping” valdīs karnevāla noskaņas

Uzlikt masku un uz mirkli iejusties citā tēlā – tas ir tik aizraujoši! Tāpēc laikā, kad lielākoties aiz loga valda tumsa, tirdzniecības centrs „Domina Shopping” aicina ģimenes ar bērniem ļauties dzīvespriecīgām krāsām un pozitīvām emocijām, kopā ar Nezinīti piedaloties ģimenes spēlē „Karnevālam pa pēdām”. Jautro karnevāla noskaņu izbaudīt un saņemt garantētās balvas ikviens interesents varēs jau šajā nedēļas nogalē, 20. un 21. janvārī, tradicionālo „Kidding” jeb bērnu dienu laikā. Abas dienas klātesošie varēs vērot arī izklaidējošu šovu ar cirka elementiem.

Laikā no plkst. 12.00 līdz 17.00 tirdzniecības centra mazie apmeklētāji kopā ar vecākiem bezmaksas ģimenes spēles „Karnevālam pa pēdām” ietvaros varēs kļūt par karnevāla dalībniekiem – pagatavot sev maskas, ļauties seju apgleznošanai un piedalīties dažādās ar karnevālu saistītās aktivitātēs. Spēles dalībniekiem būs iespēja iemūžināt sevi maskās īpašajā foto stūrītī, piedalīties amizantā Venēcijas stafetē, likt puzles par karnevāla tematiku, kā arī piedalīties citos atraktīvos uzdevumos un krāt zīmodziņus, lai iegūtu garantētās balvas. Tāpat bērniem, kuri kopā ar Nezinīti un vecākiem dosies pa pēdām karnevālam, būs iespēja kļūt arī par meistarīgiem žonglieriem vai kukaiņu dresētājiem.

Lai piedalītos jautrajā ģimenes spēlē „Karnevālam pa pēdām”, ģimenei – vismaz diviem cilvēkiem – jādodas uz centrālo norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”, kur pie pasākuma vadītāja Nezinīša jāsaņem „Kidding” kontrolkartīte un jāseko norādēm, kas ved uz uzdevumu izpildes punktiem dažādos tirdzniecības centra „Domina Shopping” veikalos. Izpildot katru no uzdevumiem, kontrolkartītē tiek iespiests zīmodziņš. Kad visi uzdevumi izpildīti, dalībniekiem jāatgriežas pie Nezinīša, lai saņemtu garantētās balvas.

Arī pasākuma noslēgumā no plkst. 17.00 līdz 18.00 „Kidding” dienu dalībnieki, kā arī citi interesenti aicināti pulcēties centrālajā „Domina Shopping” laukumā pie restorāna „Vairāk Saules”. Tur burvju fejas pavadībā klātesošie varēs ļauties pārsteigumiem un kopā ar klaunu un dzīvnieciņiem nodoties burvestībām, brīnumu trikiem un aizraujošām atrakcijām. Rīgas Jauniešu leļļu teātra sagatavotais muzikāli izklaidējošais šovs ar cirka elementiem abas dienas notiks gan latviešu, gan krievu valodā.

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment