Nella Ušakova: mans noteikums – neģērbties moderni

«Ja kāda lieta šajā sezonā paziņota kā must have, tai praktiski nav nekādu izredžu nonākt manā garderobē,» saka viena no visizsmalcinātākajām Latvijas dāmām Nella Ušakova intervijā, kas publicēta žurnāla L’Officiel Latvija oktobra numurā. Turklāt sabiedrības dāma atzīmē, ka viss ir labs ar mēru: «Nedrīkst akli kopēt pat manis tik iemīļoto New look. Vispirms tas, kā saka, jāizlaiž caur sevi, jāsajūt kā daļa no sevis. Tikai tad kāds radītais tēls kļūs dabisks un ērts.»

Pazīstamā frankofile atklāj arī francūziešu neatkārtojamā stila noslēpumu – sievišķīgums mājo viņās. «Viņām nav nepieciešams savu pievilcību agresīvi demonstrēt. Kad parīzietei zem svārkiem jaušams zeķturis, tad tas ir nevis «tam, lai…», bet gan «tāpēc, ka…». Nevis tam, lai pievērstu sev uzmanību, bet gan tāpēc, ka viņa tā dzīvo. Pavisam citāda cēloņu un seku sakarība,» saka Nella Ušakova intervijā, kuru pilnībā var izlasīt žurnāla L’Officiel Latvija oktobra numurā.

Vēl jaunajā numurā uzziniet par revolūciju modes pasaulē – ar katru dienu pieaug pieprasījums pēc modelēm ar apetītlīgām formām. Piemēram, plus-size modele no Latvijas Aija Bārzdiņa pašlaik dzīvo un strādā Itālijā, kur viņa ir satriecoši pieprasīta. Aija ir gandarīta, ka apģērbu reklāmās ļaudis vēlas redzēt īstu cilvēku izmēra modeles, kas ir līdzīgas viņiem pašiem. Galu galā, statistikas dati liecina, ka lielākā daļa planētas sieviešu valkā 46.–48. izmēra apģērbu. Tiesa gan, plus-size modelei nepietiek tikai ar «liekajiem» kilogramiem vien, saka Aija Bārzdiņa: «Viņai jābūt ar proporcionālu figūru, tvirtu, nevis ļenganu ādu, fotogēnisku, nevis tuklu seju. Tādu modeli atrast ir daudz grūtāk nekā standarta. Plus-size modelei ir jābūt apaļīgai, tomēr ar mēru. Tādai, lai viņas formas izskatītos kārdinoši. Protams, Amerikā ir ļoti, ļoti lielas modeles XXL ar lieko svaru, taču tā jau ir pavisam cita kategorija.»

Bez tam L’Officiel Latvija jaunajā numurā lasiet interviju ar franču aktrisi Izabellu Ipēru un «pieaugušo Hermioni» Emmu Votsoni. Uzziniet par Latvijas aktrises Janas Sekstes panākumiem Krievijas teātros un par moderno tendenci – cilmes šūnām, atklājiet balerīnas Jūlijas Gurvičas skaistuma recepti un lasiet Jāņa Krūmiņa sagatavoto Latvijas politiķu stila apskatu. Turklāt oktobra numurā atradīsit visas visjaunākās modes un stila tendences.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment