Notiks konkurss “Ekstravagantā līgava”

Kas ir ekstravaganta līgava? Kāda ir vīzija par ekstravaganci līgavu tērpos?

Baltijas Imidža speciālistu asociācija sadarbībā ar izstādi “Fiesta Expo 2011” aicina tērpu dizainerus, modes māksliniekus, frizierus, vizāžistus, stilistus, modelētājus, studentus un ikvienu, kas vēlas parādīt savu izpratni par ekstravaganci, 10. aprīlī Ķīpsalā piedalīties imidža veidošanas konkursā “Ekstravagantā līgava” un piedāvāt savu redzējumu par šādu tēlu.

Katrā desmitgadē ir mainījušies pievilcības kanoni un skaistuma etaloni. Mata Hari, Grēta Garbo, Marlēna Dītriha, Merilina Monro, Odrija Hepberna, Sofija Lorēna, Bridžita Bardo, Tvigija…šo sarakstu var turpināt un turpināt. Tieši šīm aktrisēm, dziedātājām un dejotājām gribēja līdzināties tūkstošiem sieviešu visā pasaulē. Tāpēc šī gada konkursa tēma ir „Retrostilizācija”.

Konkursa dalībniekiem jāizvēlas kāda no 20. gadsimta desmitgadēm un jāizveido mūsdienu stilizācija līgavas koptēlam. Konkursā varēs demonstrēt savas oriģinālās idejas un izmantojamo materiālu plašo arsenālu, pierādīt savu varēšanu un iedvesmot topošās līgavas kādam drosmīgam solim.

Konkursa idejas autore un Baltijas Imidža speciālistu asociācijas viceprezidente Una Bernatoviča stāsta, ka “jau pērnā gada konkurss parādīja, ka meistaru izdoma ir fantastiska un realizācija izcila, bet esam pārliecināti, ka šogad konkursa dalībnieki vēl vairāk pārsteigs un priecēs ar savām radošām idejām un izpildījumu gan skatītājus, gan žūriju”.

Konkursa žūrijā strādās modes speciālisti – stilisti, modes dizaineri, kas konkursantu darbus vērtēs pēc modeļa atbilstības mūsdienu haute couture modes tendencēm. Darbam jābūt oriģinālam, kvalitatīvam, skatuviskam un jāatbilst dotajai tēmai.

Darbu var veikt viens vai divi konkursanti, kas rada pilnīgu koptēlu- ekstravagantu, modernu, nestandarta, skatuvisku līgavu ar saskaņotu tērpu, frizūru un make up.

Konkursa uzvarētāji saņems gan naudas prēmijas, gan iespēju mācīties pie profesionāliem imidža speciālistiem, tāpat konkursanti saņems profesionālo kosmētiku un citas pārsteiguma balvas.

Konkurss “Ekstravagantākā līgava” notiks 10. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Skates notiks no plkst. 13.30 līdz 15.30, savukārt konkursa apbalvošana un ekstravagantās līgavas “kronēšana” notiks plkst. 16.30.

Informāciju par pieteikšanos konkursam var atrast mājaslapā www.bt1.lv/fiesta sadaļā “Pasākumi”, kā arī Baltijas Imidža speciālistu asociācijā. Papildu informācija par konkursu pa tālr.: 29131362 vai e-pastu: unastils@navigator.lv

Kā zināms, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstāde „Fiesta Expo 2011” notiks trīs dienas – no 8. līdz 10. aprīlim – un iepazīstinās ar idejām, iespējām un risinājumiem visdažādākajiem pasākumiem, svētkiem, kāzām, izlaidumiem un citām svinībām. “Fiesta Expo” – plaša, koša un daudzveidīga preču un pakalpojumu ekspozīcija, pasākumi uz skatuves un stendos, modes skates, prezentācijas, degustācijas, pārsteigumi un, protams, īpaša svētku atmosfēra. Izstādes laikā notiks arī “Fiesta Profi 2011” – konferenču, semināru un diskusiju programma pasākumu rīkošanas profesionāļiem un ar nozari saistītajiem speciālistiem.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment