Pa Ziemassvētku vecīša pēdām dosies atjautīgākās un izveicīgākās ģimenes

Ziemassvētkos notiek brīnumi – taču tos var piedzīvot ne tikai svētku vakarā, bet jau tagad. Lai iepriecinātu lielos un mazos, šajā nedēļas nogalē, 17. un 18.decembrī tirdzniecības centrā „Domina Shopping” vecāki ar saviem bērniem varēs piedalīties jautrā un izglītojošā ģimenes spēlē „Ziemassvētku vecītim pa pēdām”.

Bezmaksas ģimenes spēlē mazie varēs ņemt mammu un tēti aiz rokas un sekot Ziemassvētku vecītim, kurš būs paviesojies vairākos tirdzniecības centra veikalos, sarūpējot interesantus pārbaudījumus. Tie prasīs gan atjautību, gan izveicību, piemēram, ikvienu dalībnieku gaida lielo „Rūķa čību stafete”, brauciens ar miniauto pa šķēršļu joslu, mīklu minēšana par Ziemassvētkiem, kāpšana un šļūkšana no „Rūķu kalna” un sniega piku kauja. Bērniem vajadzētu atcerēties arī par tādu svētku tradīciju kā pantiņu skaitīšana, – lai tiktu pie gardumiem un dāvanām, spēlē katram dalībniekam būs jāzina kāda četrrinde par Ziemassvētkiem.

Tāpat ikviens interesents, kurš kopā ar Nezinīti būs devies pa pēdām Ziemassvētku vecītim, varēs iemēģināt roku masku darināšanā un eglīšu rotājumu apgleznošanā. Savukārt tie, kuriem līmēšanas un lipināšanas vietā labāk patīk zīmēt, varēs izgatavot savu Ziemassvētku apsveikumu.

Izklaidējoši izglītojošā ģimenes spēle „Ziemassvētku vecītīm pa pēdām” notiek tirdzniecības centra „Domina Shopping” bērnu jeb „Kidding” dienu ietvaros. Lai tajā piedalītos, ģimenei – vismaz diviem cilvēkiem – jādodas pie spēles vadītāja Nezinīša uz centrālo pasākuma norises vietu pie restorāna „Vairāk Saules”, jāsaņem „Kidding” kontrolkartīte (KKK) un jāseko norādēm, kas ved uz kādu no veikaliem – uzdevuma izpildes punktiem. Katrā no kontrolpunktiem spēles dalībniekiem ir jāizpilda uzdevums, par kuru tiks saņemts „KKK” zīmodziņš. Kad visi uzdevumi ir izpildīti un zīmodziņi saņemti, ģimenes komandai jāatgriežas pie Nezinīša, lai saņemtu garantētās balvas.

Pēc piedalīšanās fiziskās aktivitātēs, āķīgo uzdevumu risināšanas un jaunu zināšanu apgūšanas lielie un mazie „Kidding” dienu dalībnieki varēs izbaudīt patīkamu atpūtu – bezmaksas Latvijas leļļu teātra izrādes. Sestdien, 17.decembrī plkst. 17.00 tiks rādīta izrāde latviešu valodā „Rūķis-sveču lējējs”, bet svētdien tajā pašā laikā – izrāde krievu valodā „Зимние проделки Лисенка Плута” („Lapsēna Blēža ziemas prieki”).

 

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment