Par akcijas “Sniega Talka” atbalstītāju kļūst veselības tējas “Natēja”

Kā jau informēts, pirmā akcija “Sniega Talka” norisināsies šo sestdien, 15. janvārī, kad visas dienas garumā uzņēmumu kolektīvi, iestāžu darbinieki un draugu grupas vienosies kopīgā darbā, lai padarītu Rīgas un visas Latvijas ceļus vieglāk izejamus un izbraucamus, kā arī palīdzētu tikt galā ar sniega un ledus radītajām problēmām iestādēm un cilvēkiem, kas paši nespēj to paveikt.

“”Sniega Talka” ir akcija, kas balstīta uz uzņēmumu un privātpersonu personīgo atbildību pret sabiedrību, vēlmi palīdzēt un entuziasmu, tādēļ esam ļoti priecīgi, ka, neskatoties uz pietiekoši grūto situāciju, atrodas uzņēmumi, kas gatavi sniegt finansiālu un praktisku atbalstu,” atzīst “Sniega Talkas” organizatore Linda Ozoliņa.

“Izlēmām atbalstīt “Sniega Talku”, jo Latviju šogad daba ir palutinājusi, dodot daudz sniega un cilvēkiem tas sagādā raizes, tādēļ šāda iniciatīva par kopīgas talkas organizēšanu ir ļoti nepieciešama,” komentē “Natēja” pārdošanas daļas vadītājs Vitauts Latvis.

Akcijas norise plānota gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās, kur darbojas aktīvi un atbildīgi uzņēmumi, iestādes un kolektīvi. Akcijas laikā aicināti pieteikties uzņēmumi un privātpersonas, kas organizētās grupās vēlas no sniega attīrīt konkrētu pilsētas vai lauku teritorijas apgabalu. Akcija norisināsies sestdien, 15. janvārī, kad strādājošie tiks iemūžināti, lai tālāk veidotu darbīgāko Latvijas iedzīvotāju foto krājumu.

Arī mediji aicināti iesaistīties, par notiekošo dienas garumā informējot sabiedrību, tādējādi motivējot iespējami vairāk cilvēkus piedalīties. “Lai sniegs mums drīzāk asociētos ar ziemas priekiem un jautri pavadītu laiku, nevis traumām un bojātu īpašumu, iesaistīsimies Sniega talkas organizēšanā,” aicina Linda Ozoliņa.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment