Par kādu seksu sapņo sievietes

Izrādās, ka vīrieši sapņos ar seksu nodarbojas biežāk nekā sievietes. Sievietēm erotiski sapņi rādās tikai apmēram piecas reizes mēnesī, vīriešiem — vismaz trīs reizes biežāk, raksta inopressa.

Starp citu, sieviešu erotiskie sapņi ir nesalīdzināmi izsmalcinātāki nekā viņu partneriem vīriešiem. Sapnī viņas uzbudina košas krāsas, neparasts balss tembrs vai žesti. Sievietes sapnī nereti redz, piemēram, šādas ainas — sekss taksometrā vai arī sekss skatītāju klātbūtnē. Taču ne vienmēr sapņi viņām ir tik romantiski, raksta Apollo.lv.

Sieviešu seksa partneri sapnī lielākoties ir kolēģi, bijušie mīļākie vai arī — citas sievietes. Taču, cik neparasti, sapnī guļot ar saviem kolēģiem vai ar bijušiem mīļākajiem, viņas to dara tradicionāli. Zinātnieki tos dēvē par klasiskajiem erotiskajiem sapņiem.

Sievietēm viņu erotiskie sapnīši ir ļoti svarīgi. Apmēram 86 procenti dāmu uzskata, ka sapņiem piemīt kaut kāda noslēpumaina nozīme. Piemēram, aptaujājot 1072 sievietes vecumā no 25 līdz 39 gadiem, atklājās, ka 28 procenti no viņām pēc tam cenšas savus erotiskos sapņus realizēt dzīvē.

Viņu viedoklim piekrīt arī zinātnieki. «Katram erotiskajam sapnītim ir sava noteikta nozīme,» viņi apgalvo. «Ja sieviete māk pareizi iztulkot pati savus sapņus, viņa var lieliski vadīt savas dzīves gaitu. Tieši erotiskie sapņi cilvēkam ļauj ļoti daudz ko saprast pašam par sevi, piemēram, vai mūsu dzīves pozīcija ir aktīva vai pasīva. Mācieties tulkot savus sapņus, un jūs noskaidrosiet, kādas vēlmes un kaislības slēpjas jūsu zemapziņā,» apgalvo zinātnieki.

Tad ķersimies pie darba! Vispirms — uz gultu sapņot, pēc tam analizēt un iedziļināties!

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment