Piegludināmās apģērbu uzlīmes kā atšķirības zīme

Nereti tiek pirktas drēbes, apavi vai preces, kuru izskats un dizains ir vienlīdzīgs kāda cita precei. Bērnudārzu ikdienas haoss, deju kolektīvu vienādie tērpi, māsu vienādās kurpes vai draugu identiskās rotaļlietas bieži ir jaunu strīdu un nesaskaņu sakne. Tiek izmantoti flomāsteri vai līmlapiņas, lai kaut kā liktu precei atšķirties un norādīt tās īpašnieku.

Liela daļa sabiedrības ir izjutusi vilšanās sajūtu, kad pazudusi kāda mīļa lieta vai sajaukta ar citu un prātā nāk domas ko vajadzēja darīt, lai tā nenotiktu un bieži sanāk vainot pašam sevi, tomēr Aivara Kalniņa vadītais uzņēmums StickMe.lv piedāvā risinājumu un palīdzīgu roku, lai šādi atgadījumi būtu mazāk. Pieejamas piegludināmas un līmējamās uzlīmes, kurās var iedrukāt vārdu, uzvārdu un citu nepieciešamo informāciju, noderēs gan apģērbiem, gan priekšmetiem, gan apaviem, lai vienmēr spētu atšķirt to, kas kuram pieder.

Šīm uzlīmēm ir daudz priekšrocību, piemēram, apģērbu uzlīmes ir piegludināmas audumam, tādēļ tās „sadzīvos” kopā ar apģērbu arī tad, kad mazgāsiet to veļas mašīnā. Priekšmetu uzlīmes nebaida ne mitrums, ne gaisma, bet apavos iemājos draudzīgās uzlīmes – “pēdiņas”, kuras pateiks, kas ir to saimnieks. Un sevišķi mazajiem bērniem, kuri vēl neprot lasīt, savas lietas atpazīt palīdzēs simboli – zīmējumi, kurus varat izvēlēties apģērbu un priekšmetu uzlīmēm.

„Ideja nāk no ārzemēm, tās ir īpaši iecienītas angliski runājošās zemēs. Savulaik esmu samērā daudz braukājis apkārt, un, redzot, ka Latvijas tirgū joprojām neviens to nepiedāvā, radās šāda ideja. Arvien pieaugošais pasūtījumu skaits rāda, ka sabiedrība ir novērtējusi šādu uzlīmju pielietojumu,” stāsta StickMe.lv vadītājs Aivars Kalniņš.

StickMe.lv uzlīmes pie mums šobrīd nav vēl tik populāras kā citviet pasaulē, tomēr mūsu uzdevums ir piedāvāt sabiedrībai gan ko nebijušu, gan interesantu, gan ikdienai noderīgu, tāpēc šīs uzlīmes ir piemērotas kā lieliem kolektīviem, tā bērniem, kuri mācās skolās vai bērnu dārzos un arī kā lielisks veids nelielo strīdu mazināšanai starp ģimenes locekļiem,” atzīst Aivars Kalniņš.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment