Mūzikas veikals Nartiss.lv atklāj savu atbalsta programmu Latvijas jauniešiem

Draudzīgākais mūzikas veikals Nartiss.lv atklāj savu atbalsta programmu Latvijas jauniešiem. Šīs programmas ietvaros tiks organizēti konkursi, kuros labākie jaunie mākslinieki balvā saņems kādu mūzikas instrumentu.

Mūzikai Latvijā ir ļoti liela loma – šeit ir simtiem koru, daudzi pasaulē atzīti operas solisti, neskaitāmas popmūzikas un citu mūzikas virzienu grupas, kā arī mūziķi, kuri kļūst arvien pamanāmāki un atpazīstamāki arī ārpus Latvijas robežām, vērienīgi mūzikas pasākumi un kocerti gan ar pašmāju, gan ārzemju māksliniekiem. Mūzika ir tā, kas vieno gan vecos un jaunos, gan pilsētniekus un lauciniekus, tā uzlabo garastāvokli un nereti liek kavēties atmiņās vai radīt tās no jauna.

Lai ne tikai Latviju, bet arī citas valstis vēl vairāk piepildītu ar mūzikas skaņām, mūzikas veikals nartiss.lv atklāj atbalsta programmu jauniešiem. Kā pirmā aktivitāte būs nartiss.lv un Latvijas Brass asociācijas kopīgi organizētais konkurss Latvijas mūzikas skolu jauniešiem, kas norisināsies šī gada 6. aprīlī. Konkura žūrija sastāvēs no pasaules slaveniem pūšaminstrumentālistiem, kā piemēram, Volfgans Bauers (Wolfgang Bauer), Nīls-Ole Bo Johansens (Niels-Ole Bo Johansen), Vils Sanders (Will Sanders)un citiem. Šajā konkursā par balvu sacentīsies jaunie mūziķi trompetes, mežraga un trombona specialitātēs. Un arī šajā konkursā izlems, kuri divi jaunie trombonisti iegūs tiesības bezmaksas apgūt meistarklasi pie trombonista, soloatskaņotāja, Latvijas Nacionālās operas Simfoniskā orķestra mākslinieka un dažādu muzikālo projektu dalībnieka Vaira Nartiša 2011./2011. gada mācību sezonā.

“Nākamais nartiss.lv atbalsta programmas plāns ir atvērt Showbrass studio, kur atsevišķiem jauniešiem būs iespēja mācīties pie vadošajiem attiecīgās specialitātes māksliniekiem. Šī programmas sadaļa tiks atklāta šī gada rudenī. Jauniešiem ar mūzikas palīdzību būs iespēja atdzīvināt pelēko ikdienu un cilvēku skumjās acis.” stāsta Vairis.

Mūzikas instrumentu veikals pamazām paplašina savu Latvijā aplūkojamo preču sortimentu sākot no pūšaminstrumentiem, sitaminstrumentiem un stīgu instrumentiem beidzot ar digitālajām klavierēm un citiem.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment