Pirms vasaras brīvdienām bērni aicināti „Dominā” piedalīties dažādās ēverģēlībās!

Jau jūnijā skolēniem un lielākajai daļai bērnudārzu mazajiem apmeklētājiem sāksies vasaras brīvlaiks. Arī „Kidding” organizatori vasarā dosies atpūtā, tādēļ 21. un 22.maijā visi mazie bērni ir aicināti vēl pēdējo reizi pirms brīvlaika tirdzniecības centrā „Domina” apmeklēt „Kidding” – gūt jaunas zināšanas, kā arī ļauties dažādām ēverģēlībām! Kā jau ierasts, no plkst. 12.00 līdz 17.00 mazie tirdzniecības centra apmeklētāji varēs piedalīties dažādos interešu pulciņos un sacensībās, savukārt 17.00 skatīties pazīstamas leļļu izrādes.

Gan sestdien, gan svētdien „Kidding” telpā, kas atrodas starp bērnu rotaļu istabu „Annels” un veikalu „@home”, bērni radošajā laboratorijā varēs piedalīties interesantos amatniecības, mākslas un zinātnes projektos, bet zinātniskajā laboratorijā – uzzināt ko jaunu par plašo zinātnes jomu. Tāpat abas dienas „Kidding” telpā bērni varēs piedalīties rotaļās un spēlēs, kas attīsta saskarsmes prasmes, uztveri, atmiņu un domāšanu.

Arī maijā „Kidding” ietvaros tiks nodrošināts bērnu tik pieprasītais un iemīļotais seju apgleznošanas stūrītis. Tajā seju apgleznošanas speciālisti ar bērnu ādai nekaitīgas biokrāsas un spīdumu palīdzību mazajiem tirdzniecības centra apmeklētājiem ļaus iejusties dažādos tēlos!

Taču tas nav viss! 21.maijā pie veikala „XS Rotaļlietas” notiks radio vadāmo automašīnu „NIKKO” prezentācija, kuras laikā bērni varēs iepazīties ar jaunākajiem „NIKKO” modeļiem un notestēt tos īpašā trasē. Bet tajā pat vietā 22.maijā notiks „Fisher Tips” prezentācija un radošā darbnīca – no krāsainām vālītēm, kas pagatavotas no kartupeļu cietes, ar ūdens palīdzību bērni varēs veidot dažādas figūriņas. Abas dienas bērniem būs iespēja piedalīties arī grāmatnīcas „Valters un Rapa” „Brain Games” spēļu prezentācijās.

„Kidding” ietvaros bērni varēs iegūt arī jaukas balviņas! Piemēram,  piedaloties grāmatnīcas „Polaris” galda spēļu aktivitātēs, katras spēles uzvarētājs tiks pie dāvanas. Savukārt pie restorāna „Gan Bei” būs iespēja bez maksas izlēkāties pa batutu, satikt pelīti Pīkstīti un arī no viņas saņemt pārsteiguma dāvaniņas.

Leļļu teātra māksla visā pasaulē piedzīvo īstu renesansi un saista dažādu paaudžu skatītāju prātus un sirdis. Tā skatītājiem piedāvā neaprakstāmu pozitīvu emocionālo pārdzīvojumu, tādēļ, ņemot vērā „Kidding” apmeklētāju lielo atsaucību un interesi, arī maijā tirdzniecības centrs „Domina” bērnus un viņu vecākus iepriecinās ar bezmaksas Latvijas Leļļu teātra izrādēm. 21.maijā plkst. 17.00 pie restorāna „Vairāk Saules” ikviens interesents varēs vērot leļļu teātra izrādi latviešu valodā „Sarkangalvīte un vilks”. Savukārt 22.maijā
bērni varēs šo pašu izrādi skatīties krievu valodā.

„Kidding” ietvaros „Dominas” veikali tirdzniecības centra apmeklētājiem papildus būs sagatavojuši īpašus bērnu dienu piedāvājumus – tajos par zemāku cenu tikai „Kidding” laikā varēs iegādāties dažādas preces bērniem. Īpašie „Kidding” piedāvājumi tirdzniecības centra „Domina” veikalos būs spēkā visu nedēļas nogali.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment