Plašākas ziemas prieku iespējas Rīgā

Iestājoties aukstākiem un noturīgākiem laikapstākļiem, arī Ķīšezera krastā, pie Cabo Cafe, ir pavērušās plašākas iespējas nodarboties ar ziemas sporta veidiem.

Daudziem ūdenssporta veidu cienītājiem zināmajā Vindsērfinga Kluba 360 teritorijā, Mežaparkā, Roberta Feldmaņa ielā 8, kur iepriekšējās ziemās aktīvi darbojušies vien kaitbordisti un ledus burātāji, tagad ir izveidots ziemas atpūtas centrs, kurā atpūsties un baudīt ziemas dienas tiek aicināti arī distanču slēpotāji un slidotāji.

Līdzās Cabo Cafe esošajos futbola laukumos ir izveidota distanču slēpošanas trase, savukārt uz ezera attīrīta slidotava, kuras platību, pieaugot pieprasījumam, iespējams palielināt gandrīz neierobežotā kvadratūrā. Turklāt slidotavā tiks izveidots arī regulāras un neregulāras formas aplis, kas dos iespēju slidot arī pa slidojamo ceļu jeb trasi.

Turpat blakus slejas oranža ēka, kurā ierīkots Burusports inventāra nomas punkts. Tajā pieejami kvalitatīvi un pilnīgi jauni 120 slēpju un 130 slidu komplekti plašā izmēru amplitūdā no pasaulē pazīstamā ražotāja Atomic. Tiek iznomātas slēpes, ar kurām var doties ne vien pa sagatavoto trasi, bet gan arī pa ezeru; iespējas slēpot un baudīt ziemas ainavas ir visai iespaidīgas. Dienas tumšajā laikā sagatavotās trases un slidotava ir izgaismotas. Pēc pāris svaigā gaisā pavadītām stundām ikvienam slēpotājam un slidotājam ir iespēja sasildīties mājīgajās Cabo Cafe telpās un izbaudīt gardus ēdienus un siltus dzērienus.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment