Brīvdienās Reiņa trase pulcēs kopā draugus un ģimenes, piedāvājot atraktīvu izklaides programmu

Saglabājoties ziemai raksturīgiem laikapstākļiem, aktīvi notiek ziemas prieku baudīšana dažādās Latvijas slēpošanas trasēs. Arī šajā nedēļas nogalē kalnu apmeklētība, visticamāk, būs strauji pieaugusi. Reiņa trasē šajās brīvdienās būs iespēja aktīvi atpūsties bērniem, ģimenēm, kā arī visiem ziemas sporta veidu mīļotājiem. Sestdien, kā ierasts, būs pieejamas jau ierastās slēpošanas trases, kā arī bērni tiek aicināti piedalīties “AXA” bērnu slēpošanas skoliņas aktivitātēs, savukārt svētdien Reiņa trasē norisināsies Pasaules Sniega dienas pasākumi.

“AXA” bērnu skoliņa ir paredzēta bērniem no 3 līdz 7 gadu vecumam un tā ir lielsla izklaide visiem mazajiem slēpotgribētājiem.“AXA” bērnu parkā mācības notiek grupās līdz 8 bērniem, atbilstoši priekšzināšanu līmenim. Bērni apgūst slēpošanas prasmes speciālajā “AXA Bērnu sniega parkā”, Junioru parkā, uz Lielā kalna, kā arī darbojas bērnu atpūtas istaba.

Šogad Sniega diena atkal norisināsies Reiņa trasē Siguldā. Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) programmas „Vediet bērnus uz sniegu” daļa, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Šajā dienā visā pasaulē vienlaicīgi bērni un viņu vecāki slēpos, brauks no kalna, snovos vai piedalīsies kādā citā aizraujošā aktivitātē uz sniega. Arī “Reiņa trasē” Pasaules Sniega dienas ietvaros vecākiem un viņu atvasēm būs iespēja pasportot, parotaļāties vai vienkārši jauki pavadīt laiku uz sniega. Pasākums, tāpat kā pērn, notiks trīs sporta veidos – kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā un snovbordā. Tā ir iespēja atklāt kaut ko jaunu, tajā pašā laikā izpriecāties, kas atstās neaizmirstamus mirkļus un dos iedvesmu nākotnei.

Uz Pasaules Sniega dienas svinībām ir gaidīti visi – gan tie, kuri māk, gan arī tie, kuri tikai mācās slēpot vai snovot kopā ar visu ģimeni! Reģsitrācijas no plkst.12.00, bet pasākuma sākums plkst.14.00. Vairāk informācijas Jūs varat atrast Latvijas Slēpošanas savienības mājaslapā – www.infoski.lv.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment