Preču zīmes “Latvijas Produkts” un “Dabīgs Produkts” piedalās izstādē “Riga Food 2010”

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar Latvijas uzņēmumiem, kas ražo vietējo un dabīgu preces, kā arī veicinātu produktu noietu, preču zīmes “Dabīgs Produkts” un “Latvijas Produkts” no 8. līdz 11. septembrim piedalās starptautiskajā pārtikas izstādē “Riga Food 2010”, kas jau 15. reizi norisinās izstāžu centrā “Ķīpsala”.

Izstādes laikā ikvienam interesentam ir iespēja iepazīties ar preču zīmju “Latvijas Produkts” un “Dabīgs Produkts” mērķiem un piešķiršanas kārtību, ka arī sniegt savu atbalstu Latvijas un dabīgu produktu virzīšanai tirgū un popularizēšanai. Tāpat preču zīmju stendā apmeklētājus ar savu produkciju iepazīstina viens no preču zīmju pretendentiem – uzņēmums “Daugava”.

Preču zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai. Lai atbildētu uz iedzīvotāju arvien pieaugošo interesi par veselīga uztura un dzīvesveida iespējām, ir jārada skaidri un saprotami noteikumu un pieejama informācija par produktu atbilstību noteiktiem kritērijiem. Dabīgie produkti ir jāpadara iedzīvotājiem atpazīstami un ērti pieejami. Tāpat uzņēmumiem jārada vēlme un iespējas šādus produktus ražot.

“Šobrīd Latvijas ražotājiem kļūst arvien grūtāk ne vien savu produkciju eksportēt, bet arī veiksmīgi pastāvēt un attīstīties iekšējā tirgū. Iedzīvotāji labprāt atbalstītu uzņēmumus, izvēloties vietējo preci, jo tā bieži vien ir kvalitatīvāka un Latvijas iedzīvotājiem pieņemamāka, taču ne vienmēr ikdienas patērētājam ir tik vienkārši ne vien noteikt preces vai pakalpojuma kvalitāti, bet arī to izcelsmi. Lai atvieglotu šo izvēli un izceltu Latvijas uzņēmumu piedāvāto uz importēto preču klāsta, nolemts veidot preču zīmi “Latvijas produkts”,” norāda “Latvijas produkts” pārstāvis Mārcis Burķītis.

Savukārt preču zīme “Latvijas produkts” izveidota, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus, sākot ar pārtiku un beidzot ar mēbelēm vai zobārstniecības pakalpojumiem. “Latvijas produkts” ir preču zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un augsto kvalitāti.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment