Radīts veļas žāvētājs, kas atsvaidzina drēbes

Katrs ceturtais jeb 25% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pat vienu reizi uzvilkts apģērbs vairs nav tīrs un tas ir jāmazgā, lai atbrīvotos no sviedru, cigarešu dūmu vai ēdiena smakas, noskaidrots Electrolux Latvia veiktajā aptaujā. Domājot par klientu vajadzībām, Electrolux ir radījis veļas žāvētāju IronAid ar apģērba atsvaidzināšanas funkciju, kuru izmantojot nav nepieciešams atsevišķi mazgāt drēbes. Tas ļauj apģērbam ilgāk saglabāt auduma sākotnējās īpašības, kā arī drēbes tik ātri nesadilst biežās mazgāšanas dēļ.

„Ikdienā mēs bieži sastopamies ar situāciju, kad apģērbam vizuāli paliekot tīram, tomēr nevaram to uzvilkt otro reizi. Sviedru vai cigarešu dūmu smaka liek mazgāt apģērbus biežāk, kas diemžēl paātrina auduma sadilšanu. Taču dažkārt pietiek tikai izvēdināt un atsvaidzināt apģērbu, nevis mazgāt to. Electrolux veļas žāvētāja IronAid funkcija Steam System ar tvaika palīdzību ļauj 20-25 minūšu laikā atsvaidzināt apģērbus, pasargājot to audumu,” stāsta Electrolux Latvia eksperts Edgars Grieznis.

Programma ir paredzēta līdz 1 kg kokvilnas vai delikāta auduma apģērbu atsvaidzināšanai, turklāt ar tās palīdzību var novērst burzījumu. Tā ir īpaši piemērota kleitām vai uzvalkiem, kas kādu vakaru nēsāti, piemēram, piesmēķētās telpās.
Pēc Electrolux Latvia aptaujas, katrs desmitais iedzīvotājs kreklus, blūzes un krekliņus mazgā reizidivās dienās, bet 3% aptaujāto to dara katru dienu. Tikai 15% cilvēku šāda veida apģērbu mazgā reizi nedēļā vai retāk.

Electrolux Latvia aptaujā piedalījās 527 cilvēki vecumā no 20 līdz 65 gadiem.

 

TAGS: , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment