Rīgā atvērsies lielākais DIESEL outlet`s Baltijā

„26.augustā Latvijas un Baltijas pircējiem durvis vērs Baltijas valstīs lielākais un vienīgais DIESEL un DIESEL līnijas DSL55 outlet veikals, kurš atradīsies iepirkšanās centra „Sky&More” telpās,” informē i/c Sky&More Mārketinga vadītāja Karīna Jermušs, skaidrojot, ka noslēdzies teju gadu ilgušais pārrunu un sagatavošanās darbu process.

„DIESEL līnija DSL55 pašreiz popularitātes ziņā neatpaliek no DIESEL modes līnijas un mums ir patiess prieks mūsu klientiem piedāvāt DIESEL,  DSL 55 un DIESEL augstākās premium līnijas „DIESEL Black Gold” produkciju,” uzsver K. Jermušs.

„Veikals piedāvās maksimāli plašu produkcijas klāstu, īpaši akcentējot to, ka būs pieejami visi apģērbu un apavu izmēri,” skaidro K.Jermušs, papildinot, ka jaunajā veikalā produkcija vidēji būs par 40% lētāka nekā citos DIESEL veikalos Eiropā.

Ņemot vērā DIESEL zīmola īpašo stilu, ir izstrādāts īpašs koncepts veikala interjeram, kuru nepilna pusgada laikā realizējuši Latvijas vadošie interjeristi sadarbībā ar DIESEL stila speciālistiem.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment