Rīgā notiks Francijas vadošā kāzu tērpu ražotāja modes šovs

10. aprīlī izstādes „Fiesta Expo 2011” laikā Ķīpsalā pirmoreiz plašākai publikai Latvijā tiks prezentēta Francijas kāzu tērpu vadošā ražotāja „Hervé Mariage” 2011. gada kāzu tērpu kolekcija, kas īpašo Francijas sajūtu atnesīs ne vien ar tērpiem, bet arī ar mūziku, horeogrāfiju un pat modeļiem.

„Iedvesmu saviem tērpiem rodam gan augstās modes tendencēs, franču tērpu dizaina tradīcijās un iemiesojam sapņus un eleganci, izmantojot visskaistākos audumus. Mēs vēlamies, lai ikvien līgava savā kāzu dienā ir visskaistākā, vispievilcīgākā un jūtas kā īsta princese,” stāsta „Hervé Mariage” mārketinga vadītāja Žozefīne Alipa (Josephine Alips)

“Francija, Parīze, Eifeļtornis, Sēnas upe, spirgtums, māksliniecisks sajūtu kolorīts, uz kura fona kleitas burtiski dejos, tāda ir mūsu skates sajūtu gamma,” pauž Žozefīne Alipa.

Četras zvaigznes
2011. gadā “Hervé Mariage” zvaigznājā spoži iemirdzas četras zvaigznes – četras tērpu kolekcijas. “Sacha Novia” – valdzinoši romantiski tērpi pasteļtoņos. “Alexis Mariage” – mūsdienīgums un dinamika pilsētas meitenēm, kuras vēlas modes tendencēm atbilstošu tērpu. “Hervé Mariage” – franču tērpu dizaina etalons, izteikti sievišķīgi, grezni, apjomīgi, pērlēm un “Swarovski” kristāliem rotāti tērpi. “Mirella” – stilīgas, baltas, gaisīgas un jutekliskas līgavu kleitas.

Tērpi līgavām visā pasaulē
Katrā valstī dominē atšķirīgas tendences līgavu tērpu modē. Līgavas Ziemeļeiropā parasti dod priekšroku tīram siluetam, vienkāršām un elegantām kleitām. Turpretī Eiropas dienvidos un Tuvo Austrumu reģionā pieprasītākās ir jutekliskas, mākslīgiem briljantiem nosētas kleitas, rotātas ar mirdzošu tillu. Izzinot atšķirīgas kultūras, „Hervé Mariage” ir uzkrājis pamatīgas zināšanas un pieredzi, lai mūsu radītie tērpi spētu apmierināt visplašāko auditoriju.

Ne tikai baltas kleitas
„Hervé Mariage” kolekcijās atrodamas līgavu kleitas ir ne vien klasiski baltā krāsā un gaišajos toņos, bet arī košās un piesātinātās krāsās – sarkanas, rūtainas, pat melnie akcenti nav retums. Uzņēmums bija pirmais, kas Francijā piedāvāja līgavu kleitas piesātinātos krāsu toņos. Gadiem ritot, mentalitāte ir mainījusies, līgavas kļuvušas daudz atbrīvotākas savā izvēlē – daudzas vēlas pieskaņot tērpu izvēlētajai kāzu tēmai. Sarkanā krāsa ir populāra, tas pats sakāms par kapučīno toni, arī melnā un baltā savienojums ir ļoti pieprasīts. Rīgas skatē tiek gaidītas mežģīņu, tafta un muslīna kleitas – gan īsas, gan garas, kuplas un ar izteiktu siluetu, sniegbaltas, ziloņkaula krāsā un par košsarkani rūtotas.

„Hervé Mariage” attīstības plānos arī Baltijas valstis
„Hervé Mariage” nākotnes plānus izsaka viens vārds: attīstība. “Mēs vēlamies augt, paplašināt apvāršņus, jo īpaši attīstot un stiprinot mūsu partneru tīklu. Esam atvēruši desmit „Hervé Mariage” salonus Francijā, Beļģijā un Libānā, jau tuvākajā nākotnē plānojam atvērt salonu Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā. Mums ir būtiska klātbūtne rītdienas stratēģiskajos centros, tāpēc ar lielām cerībām skatāmies arī uz Baltijas valstīm,” stāsta Žozefīne Alipa.

Tērpu skate Ķīpsalā notiks 10. aprīlī plkst. 13.00 hallē nr. 2.

Visas skates kleitas – gan ekskluzīvās, gan cenu ziņā ļoti pieejamās – pēc skates Ķīpsalā varēs iegādāties ar 50% atlaidi.

Kā zināms, „Fiesta Expo 2011” Ķīpsalā notiks no 8. līdz 10. aprīlim un iepazīstinās ar idejām, iespējām un risinājumiem visdažādākajiem pasākumiem, svētkiem, kāzām, izlaidumiem un citām svinībām. “Fiesta Expo” – plaša, koša un daudzveidīga preču un pakalpojumu ekspozīcija, pasākumi uz skatuves un stendos, modes skates, prezentācijas, gaismu šovi, triki un pārsteigumi un, protams, īpaša svētku atmosfēra. 10. aprīlī izstādē īpaša uzmanība tiks veltīta kāzu tēmai – būs gan modes skates, gan svētku tortes degustācija, gan daudz kas cits.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment