Atklās Latvijā vislielāko modes preču veikalu ELKOR FASHION

Apmeklētāju ērtībām jau 9.aprīlī universālveikalā ELKOR PLAZA, Rīgā, Brīvības gatvē 201, tiks atklāts Latvijā visplašākais modes preču un aksesuāru veikals ELKOR FASHION.

Jaunajā veikalā 7000 kvadrātmetru platībā būs nopērkamas vīriešu un sieviešu džinsu un ikdienas apģērbu kolekcijas, ko ražojuši „Calvin Klein Jeans”, „Pierre Cardin”, „Desigual”, „Diesel”, „DKNY Jeans”, „Marc O’Polo”, „Marc Cain”, „Apriori”, „Betty Barclay”, „Roy Robson”, „Bugatti”, „Basler” un citi, pavisam vairāk nekā 50, visā pasaulē pazīstami apģērbu zīmoli. Līdz ar slavenu ražotāju džinsu un „casual” stila ikdienas apģērbiem pircējiem tiks piedāvāti „Digel”, „Olimp”, „Pierre Cardin”, „Roy Robson”, „Stones” un citu zīmolu klasiskie apģērbi.

Preču piedāvājumā būs iekļauti arī visi aktuālākie un modes tendencēm atbilstošākie aksesuāri un parfimērija. „Bulaggi” somiņas, „Seeberger” cepures, „Falke” vīriešu zeķes, „Charm” bērnu rokassprādzes, „Lalique” aromāts „Fleur de Crystal”, smaržas „Guilty” no „Gucci” un „Nina L’Elixir” no „Nina Ricci”, „Joy of Pink” no „Lacoste” sievietēm, kā arī „Baldessarini” „Private Affairs”, „BVLGARI MAN” vai „Boss” „Orange Man” vīriešiem – tā ir tikai pavisam neliela daļa no krietni vairāk nekā 100 parfimērijas, aksesuāru un kosmētikas zīmolus aptverošā preču klāsta, kas šonedēļ būs pieejams ELKOR PLAZA modes preču veikala plauktos.

Bez tam ELKOR FASHION būs vienīgais veikals Latvijā, kur būs nopērkami zīmola „Dessange” izcili kvalitatīvā kosmētika un ādas kopšanas līdzekļi.

Veikala atklāšana notiks divās kārtās. No 9.aprīļa būs nopērkama vīriešu un sieviešu apģērbi un aksesuāri, bet 15.datumā sortiments tiks papildināts ar parfimēriju, kā arī paplašināsies sieviešu apģērbu un aksesuāru klāsts.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment