Rīgas centrā atklās jaunu modes preču veikalu ELKOR FASHION

Turpinot nesen izveidotā zīmola ELKOR FASHION veikalu paplašināšanu, 12.maijā Rīgā, Brīvības ielā 19, telpās, kur līdz šim atradās „Podium Outlet”, tiks atklāts jauns modes preču veikals divos stāvos.

Jaunajā veikalā 500 kvadrātmetru platībā būs nopērkamas sieviešu džinsu un ikdienas apģērbu kolekcijas no tādiem zīmoliem, kā „Desigual”, „Apriori”, „Marc Aurel”, „Bandolera”, „Marc Cain”, „Mariella Rosati”, „Lisa Campione”, „Basler” un „Comma”, kā arī vīriešu apģērbi no „Pierre Cardin”, „Otto Kern”, „Roy Robson”, „Olymp”, „Digel”, „Bugatti”, „Claudio Campione”, „Marc O’Polo”, „MCS”, „Haupt” un „Pelo”. Bez tam pircējiem tiks piedāvāti arī pasaulē pazīstamu zīmolu ražoti aksesuāri.

„Filozofija saistībā ar jaunā ELKOR FASHION atvēršanu ir vienkārša – pirmkārt, Rīgas centrs ir piemērots piemērots šāda modes preču veikala atvēršanai vispirms jau cilvēku plūsmas dēļ, otrkārt, tā atrašanās vieta ir tuvu tūristu iecienītajai Vecrīgai un, treškārt, tā ir vienreizēja iespēja popularizēt mūsu pavisam nesen izveidoto zīmolu,” stāsta ELKOR mārketinga direktors Andrejs Strukovs.

Kā iepriekš ziņots, aprīļa sākumā universālveikalā ELKOR PLAZA ar zīmolu ELKOR FASHION tika atvērts Latvijā visplašākais modes preču un aksesuāru veikals. Tajā vienuviet nopērkams vairāk nekā 150 pasaulē slavenu zīmolu apģērbu, aksesuāru, parfimērijas un kosmētikas preču – sortiments, kas līdz šim vienkopus nav piedāvāts nevienā Latvijas universālveikalā vai tirdzniecības centrā.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment