Rimi meklē viesaktierus – laulātus pārus, kas šogad svinēs Papīra kāzas

Atzīmējot lojalitātes kartes Mans Rimi gada jubileju, Rimi aicina tos laulātos pārus, kas janvārī un februārī svinēs savu kāzu pirmo gadadienu, piedalīties īpašā konkursā un iespējams būt starp laimīgajiem, kas saņems ne tikai iespēju filmēties Rimi reklāmā, bet arī dāvanu karti pirkumiem Rimi veikalos 100 latu vērtībā.

Lai piedalītos konkursā, līdz 24. janvārim uz e-pasta adresi info.lv@rimibaltic.com jāatsūta fotogrāfija, kurā redzami abi laulātie draugi, kā arī īss apraksts par piedzīvojumu pilno gadu, atklājot savu kopā būšanas noslēpumu.

Pats pirmais gads ar zeltīto gredzenu pirkstā katram pārim paliek atmiņā uz visu mūžu – tas ir pilns pārbaudījumu, negaidītu pārsteigumu un laimīgu mirkļu. Šo stāstu par kopā būšanu – kā skaistajām, tā skumjajām dienām – ir vērts iemūžināt, lai, gadiem ejot, ar sirds siltu gandarījumu to atkal atcerētos un gūtu pozitīvu enerģiju.

Pietiekties iespējams līdz 24.janvārim, sūtot e-pastu ar aprakstu un fotogrāfiju uz info.lv@rimibaltic.com ar norādi Rimi lojalitātes konkurss! Rezultāti tiks paziņoti katram uzvarētājam personīgi pēc 24.janvāra.

TAGS: , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment